LXF
 
 
ONLINE platby:

Online, nejrychlejší platba Online platby VISA platba kartou VISA Visa spolupráce s LXF.CZ Neplaťte zbytečně nic navíc Levně, levněji LXF.CZ Zabezpečený online platby na e-shopu LXF.CZ LXF.CZ Luxifer CZ
 
 

Doprava do druhého dne spolupráce LXF.CZ GLS


Úvod » LED PÁSKY » 24V - LED pásek - 24W

24V - LED pásek - 24W

LED pásek 24V, 24W patří mezi LED pásky s vysokou svítivostí. LED pásek je osazen čipy 2835 a 3014 firmy EPISTAR . Je vhodný pro instalaci do hliníkových profilů za účelem výroby LED osvětlení. Oba LED čipy patří mezi současnou špičku nabízené LED technologie. LED čip 2835 vyniká skvělým chlazením které je integrováno přímo pod LED diodu formou chladící podložky. Čip 3014 má velmi malé rozměry LED diod, tím pádem jsou jednotlivé moduly velmi malé a dobře dělitelné po malých rozměrech. Napájení LED pásku 24V znamená, že při instalacích je doporučená délka LED pásku od napájecího bodu 5m. Poté dochazí k úbytku svítivosti na LED pásku a je nutné jej v tomto místě znovu napájet 24V. 

Ovládání LED pásků jako zapnutí, vypnutí, stmívaní a mnoho dalších funkcí, je možné za pomocí LED ovladačů z naší nabídky.

LED pásky doporučujeme montovat do ALU LED profilů a to zejména z důvodu chlazení LED pásku a údržby. Prodlužujete tím životnost vašeho svítidla.


Parametry
LED čip:

Cena 319 Kč

skladem