LXF
 
 
ONLINE platby:

Online, nejrychlejší platba Online platby VISA platba kartou VISA Visa spolupráce s LXF.CZ Neplaťte zbytečně nic navíc Levně, levněji LXF.CZ Zabezpečený online platby na e-shopu LXF.CZ LXF.CZ Luxifer CZ
 
 

Doprava do druhého dne spolupráce LXF.CZ GLS


Úvod » LED PANELY » Velké LED panely » 300 x 300 LED panely

300 x 300 LED panely

Velké LED panely o rozměru 300x 300mm (30 x 30cm) jsou ideálním řešením osvětlení především kancelářských, veřejných a technických prostor. Výhodou LED panelu je rovnoměrné rozprostření světla LED diod bez viditelnosti jednotlivých bodů. Mezi další výhody patří dlouhá životnost a úspora lektrické energie. S LED panely odpadají také běžné problémy zářivkových těles. Jako pomalý start, problikávání, ruchy při provozu a pravidelná nutnost výměny. Všechny LED panely mají skvělý poměr cena / výkon. Kvalitu zaručuje značka V-TAC, která patří mezi špičku mezi světovými výrobci. 

Pro snadnou montáž povrchových LED 300x 300mm (30 x 30cm) panelů nabízíme celou řadu příslušenství, jako závěsné systémy, rámy pro povrchovou instalaci, klipy pro montáž do sádrokartonu atd. Kompletní nabídku příslušesntví nalezenete zde.

LED panely 300x 300mm (30 x 30cm) je také možné stmívat pomocí vhodných zdrojů, které nalezenete v souvisejícím zboží vámi vybraného produktu.