Úchytky - do dřeva, zdiva, SDK

Naše nabídka komponent k uchycení ALU profilu a LED lišty se zaměřuje na prodej a poradenství produktů renomované společnosti KLUS DESIGN. Úchytky a příchytky pro LED lišty jsou drobnou součástkou, která však velmi usnadní celkovou montáž a výrobu LED osvětlení. Montáž hliníkových lišt k povrchu stěny, dřeva, zdiva nebo sádrokartonu se rázem stane snadnou záležitostí. Nabízíme povrchové úchytky pro horizontální nebo vertikální montáž. Instalace pomocí úchytek přináší jednoduchost, časovou úsporu a možnost svítidlo kdykoliv snadno demontovat. Některé typy úchytek nabízí také polohovatelný sklon. Pro vyrobené LED svítidlo to znamená, že můžete snadno měnit, polohovat a natáčet úhel svitu.

Veškerý sortiment hliníkových profilů, lišt a příslušenství z naší nabídky sami používáme při realizacích LED osvětlení. Jejich vlastnosti do detailu známe a rádi vám odborně poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného řešení pro váš projekt.

 
32
571132571
Značky
Montážní příslušenství
Možnost napájení

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.