Záslepka KLUŚ MICRO-M3 napájecí - 42601

Kód: 42601
181 Kč / ks 150 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
22.10.2021

distributor KLUS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Záslepka KLUS MICRO-M3 v šedé barvě je estetický prvek, který slouží zakončení a zavěšení LED lišty. Na bocích záslepky jsou očka, které slouží k zavěšení LED profilu. Ke svěšení LED profilu použijte závěsná ocelová lanka, ocelové tyčky a další příslušenství, které naleznete v souvisejícím zboží. Tato koncovka může sloužit také k napájení LED pásku umístěného uvnitř svítidla. Pro případ napájení je nutné zakoupit na každý konec LED profilu jednu tuto záslepku. První prochází vodič o polaritě "+" a druhou vodič o polaritě "-". Použití záslepky pro LED profil doporučujeme. Koncovka zvyšuje třídu krytí svítidla. Vyrobené LED svítidlo je odolné proti prachu vlhku a dalším vlivům. Uzavření profilu záslepkou má také funkční význam. Světlo díky záslepkám neprochází skrze boky mimo LED lištu. Tato koncovka je kompatibilní pouze pro LED profily KLUŚ, které naleznete v sekci souvisejícího zboží. Montážní prvek je vyroben z kvalitního PVC odlitku. Do LED profilu perfektně pasuje.

Kvalita záslepek a montážního příslušenství KLUŚ je skvělá. Usnadní celkovou práci s výrobou osvětlení z LED lišty a ledkové pásky. 

Montáž

Montáž záslepky KLUS MICRO-M3 je velmi snadná. Na profil se záslepka nasadí z boku a jednoduše natlačí do LED profilu. Tím je montáž dokončena. Případné napájení LED pásku doporučujeme provádět pájením.

Montáž zvládne

 width=

Úroveň obtížnosti montáže

Vlastnosti

  • Kvalitní zpracování záslepky
  • Zvyšuje třídu krytí vyrobeného LED svítidla
  • Přivádí napájecí napětí pro LED pásky 12V nebo 24V
  • Maximální napájecí proud pro napájecí záslepku je 2A

Použití

  • Estetické zakončení LED profilů
  • Pro napájení ledkové pásky uvnitř LED lišty

Doplňkové parametry

Kategorie: Záslepky - plastové a kovové s napájením
Záruka: 2 roky
výrobce: KLUŚ
sku kód: 42601

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: