LXF
 
 
ONLINE platby:

Online, nejrychlejší platba Online platby VISA platba kartou VISA Visa spolupráce s LXF.CZ Neplaťte zbytečně nic navíc Levně, levněji LXF.CZ Zabezpečený online platby na e-shopu LXF.CZ LXF.CZ Luxifer CZ
 
 

Doprava do druhého dne spolupráce LXF.CZ GLS


Povrchové kulaté LED panely

Kulaté povrchové LED panely jsou moderním typem interiérového osvětlení. Přisazené LED panely jsou perfektní náhradou za bodové, zářivkové nebo žárovkové svítidlo. Výhodou LED panelu je rovnoměrné rozprostření světla LED diod bez viditelnosti jednotlivých bodů. Povrchové LED panely jsou vhodné k montáži formou přisazení k povrchu jako je zdivo, sádrokarton nebo dřevo.

Kulaté povrchové LED panely se instalují tak, že na vámi vybraný povrch přiděláte držák led panelu, na který následně LED panel upevníte. Všechny LED panely mají skvělý poměr cena / výkon. Kvalitu přisazených LED panelů zaručují značky jako V-TAC a Ecolite.

Balení LED panelu určeného k montáži formou přisazení k povrchu obsahuje vhodný zdroj 230/12V. LED panely je možné také stmívat. Stmívatelný zdroj pro konkrétní LED panel nalezenete v souvisejím zboží k produktu.


Parametry
LED čip: