LED lišty pro napínané stropy

3 položek celkem
LED-profil-pro-napinany-strop-FOLED-KLUS-B8332
od 342,98 Kč bez DPH
od 415 Kč
Kód: A08332V1N_1
LED-profil-pro-napinany-strop-FOLED-SUF-KLUS-B8333
od 428,10 Kč bez DPH
od 518 Kč
Kód: A08333V1N_1
LED-profil-pro-napinany-strop-FOLED-BOK-KLUS-B8334
od 417,36 Kč bez DPH
od 505 Kč
Kód: A08334V1N_1

LED lišty pro napínané stropy jsou moderním typem osvětlení. Přináší revoluční možnost výroby svítidel na míru, dle architektonického nebo designerského zadání. Závěsné nebo přisazené LED lišty do napínaných stropů nabízí ohromující možnosti sestavení liniových svítidel v minimalistickém stylu. Označují se jako stropní LED lišty pro napínané stropy, ale ve skutečnosti se jedná o kvalitní hliníkové profily s širokou nabídkou příslušenství k výrobě závěsných nebo přisazených svítidel v  kombinaci s fólií napínaného stropu. Naše společnost poskytuje odborné poradenství a prodej pro LED lišty k osvětlení napínaných stropů nebo podhledů KLUŚ. Hliníkové lišty pro LED pásek a veškeré montážní příslušenství od tohoto výrobce splňují náročné požadavky na vysokou technickou kvalitu a design.

#ShowMore#

Pro jaký typ osvětlení se hliníkové lišty pro napínané stropy hodí?

Závěsné nebo přisazené LED lišty pro osvětlení napínaných stropů jsou určeny pro profesionály v oboru. Jejich montáž vyžaduje velkou míru zručnosti a znalosti práce se sádrokartonem a napínanou fólií. Osvětlovací lišty pro napínané stropy jsou vhodné pro tyto typy svítidel a osvětlení:

  • Liniové osvětlení v napínaném stropu
  • Polygonální svítidla 

Velkou výhodou je možnost sestavení svítidel na míru dle přání zadavatele, designéra nebo konstruktéra. LED lišty pro napínaný strop jsou dokonalým architektonickým řešením závěsných nebo přisazených svítidel v napínaném stropě.

Jaké stropní LED lišty k osvětlení napínaných stropů najdete v nabídce?

Stropní LED lišty pro napínané stropy dále rozdělujeme dle jejich využití:

  • LED lišty pro napínaný strop k zavěšení
  • LED lišty pro napínanou fólii s přisazením k povrchu

Jakou povrchovou úpravu mají LED lišty pro osvětlení napínaného stropu?

Dle významu použití nabízíme následující barevné provedení a povrchové úpravy pro LED lišty k uchycení napínané fólie:

  • neeloxované LED lišty pro uchycení napínané fólie - tato povrchová varianta se využívá především při ohýbání a lakování profilů
  • eloxované LED lišty pro uchycení napínané fólie - osvětlovací lišty pro napínaný strop
  • individuální lakování dle stupnice RAL

Jaký májí LED lišty pro napínané fólie význam?

Odpověď je snadná. LED lišty pro světlení napínaného stropu mají estetický a funkční význam. Z funkčního poskytuje profil efektivní chlazení LED pásku. Dále je  nosičem komponent pro výrobu komplexních designových svítidel jako jsou:

Nyní se dostáváme estetickému významu. Kompletně osazené LED lišty pro napínané stropy potřebným příslušenstvím ochrání uvnitř profilu instalovaný LED pásek od prachu, vlhkosti nebo vodě. Svítidla z LED profilů jsou navíc minimalistická a designově kompaktní. Do prostor přináší dokonalý světelný zážitek.

Jak velký světelný výkon zajistí LED lišty pro napínaný strop?

LED lišty k osvětlení napínaného stropu jsou skvělou náhradou za jakékoliv běžné vestavné nebo přisazené světlo. Výroba svítidla nabízí naprostou individualizaci. V závislosti na použitých komponentech mohou stropní LED lišty mohou plnit funkci hlavního i dekoračního osvětlení.

Jaké jsou délky ALU LED profilů a možnosti dopravy?

Pro stropní liniová svítidla v napínaném stropě pravděpodobně využijete všechny nabízené délky: 1m, 2m a 3m. LED lišty k zavěšení 3m délky přepravujme výhradně společností TOPTRANS.