LED lišty a profily - montáž

Naše nabídka montážních součástek a komponent se zaměřuje na prodej a poradenství produktů renomované společnosti KLUS DESIGN. Montáž hliníkových profilů a lišt včetně osazení a zapojení LED pásku vyžaduje zručnost. Jednoduší instalace LED osvětlení zvládnete i se základními znalostmi. Pro složité a rozsáhlé instalace jsou již potřeba zkušenosti a znalost jednotlivých komponent. V naší nabídce naleznete široké množství ALU profilů, kdy každý je vyroben k určitému účelu a využití. Montážní příslušenství a kotvící prvky, které jsou rovněž součástí nabídky našeho eshopu pomohou vaším představám při realizaci osvětlení formou zavěšení ze stropu, zabudování do sádrokartonu, zafrézování do nábytku a další. Konečný výsledek montáže LED osvětlení je proto dokonalý v závislosti na tom jak dobře je tato "modelářská" práce odvedena. Výhodou je, že výsledné osvětlení je vyráběno na míru přesně do vašeho projektu.

Každý ALU profil z naší nabídky má v této sekci vhodné příslušenství. Jsou jím různé typy závěsek, montážních podložek, příchytek, úchytek a dalších komponent včetně náhradních dílů pro jednotlivé LED lišty z naší nabídky. 

Veškerý sortiment hliníkových profilů, lišt a příslušenství z naší nabídky sami používáme při realizacích LED osvětlení. Jejich vlastnosti do detailu známe a rádi vám odborně poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného řešení pro váš projekt.

 
2
76512765
Značky
Montážní příslušenství
Možnost napájení
Systém uchycení

Stránka 1 z 4 - 201 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 201 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.