Tyto stránky nejsou plně podporovány prohlížečem Internet Explorer, použijte proto raději novější prohlížeč

Technická - LED reflektory

LED reflektory jsou moderní náhradou za klasická halogenová svítidla. Lze je využít je v interiérech tak venkovních prostorech, kde mohou složit pro osvětlení zahrad, příjezdových a přístupových cest, fasády nebo reklamy. V nabídce naleznete také solární reflektory, které není potřeba napájet ze sítě na 230V. Často se tato svítidla využívají pro osvětlení průmyslových hal a výrobních prostor. LED reflektor je bezúdržbové zařízení, u kterého není potřeba měnit žárovku. Nevadí ani častý cyklus zapnutí / vypnutí, proto se také často využívají v kombinaci s pohybovým čidlem. Největší výhodou LED reflektorů je efektivita využité elektrické energie. Nízká spotřeba a menší teplota zařízení jsou patří mezi další výhody. LED reflektory jsou dnes již běžnou produkci, proto se jedná o dostupné a relativně levné produkty s velkou užitnou hodnotou.

V naší nabídce naleznete LED reflektory typu od výrobce V-TAC s příkonem od 10W po 1000W. Oblíbenou variantou jsou zejména reflektory s příkonem 30W a 50W. LED reflektory jsou vybaveny kvalitní LED technologií od společnosti Samsung. Díky tomu se jedná o spolehlivé osvětlení s prodlouženou zárukou až 5let. Specialitou v naší nabídce jsou reflektory barevné a RGB. Pro LED reflektory také nabízíme příslušenství jako stojany, stativy, držáky a další.

 
171
36811117136811
Značky
barevná teplota

Stránka 1 z 1 - 51 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 51 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.