LXF
 
 
ONLINE platby:

Online, nejrychlejší platba Online platby VISA platba kartou VISA Visa spolupráce s LXF.CZ Neplaťte zbytečně nic navíc Levně, levněji LXF.CZ Zabezpečený online platby na e-shopu LXF.CZ LXF.CZ Luxifer CZ
 
 

Doprava do druhého dne spolupráce LXF.CZ GLS


Úvod » LED TRUBICE - ZÁŘIVKY

LED trubice - zářivky

V naší nabídce nalezenete LED trubice - zářivky v rozměrech 60cm, 90cm, 120cm, 180cm patic T8 a T5. Zakoupit můžete LED trubice skleněné nebo plastové se standardní svítivostí, nebo vysoce svítivé.

 

LED trubice - zářivky jsou přímou náhradou za klasické zářivkové osvětlení. Výměnou za naše LED zářivky získáte řadu výhod. Hlavní výhodou je několikanásobně delší životnost. Mezi další výhody zejména patří: okamžitý start bez blikání, nemají problikávající - stroboskopický efekt. Neblednou ani jinak nemění barvu na obou koncích trubice, netrpí velkým úbytkem svítivosti vzhledem k délce používání a stáří. Častý cyklus zapnutí a vypnutí nemá vliv na jejich životnost, mají větší svítivost než klasické zářivky. Nevyzařují ultrafialové ani ultračervené záření, neobsahují škodlivé látky jako rtuť, jsou proto snadno recyklovatelné.

 

LED trubice vybírejte podle toho, kde mají být umístěny. Nejčastější využití je ve větších prostorách (sklady, haly, administrativní budovy), oblíbené jsou také pro kanceláře a školní či zdravotnická zařízení. Můžete je samozřejmě využít i doma a nahradit tak klasickou zářivku – například v kuchyni, garáži nebo dílně. 


příkon:
novinka
novinka
novinka