LED zdroj Mean Well LPV 60W 24V (LPV-60-24)

Kód: LPV-60-24
543 Kč –27 %
LED zdroj Mean Well LPV 60W 24V (LPV-60-24)
543 Kč –27 % 398 Kč / ks 329 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
13.6.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napěťový zdroj MEANWELL LPV-60-24 s výstupním stejnosměrným napětí 24V, proudem 2,5A a výkonem 60W. Tyto elektronicky spínané zdroje řady MENWELL LPV se s oblibou označují také jako LED zdroje. Jsou vhodné zejména pro napájení LED pásků. Mají zvýšenou ochranu proti vlhkosti a vodě, proto je možné tento LED zdroj využít pro montáže osvětlení v interiéru nebo venkovních prostorech. LED zdroje 24V série LPV je možné umístit do sádrokartonových stěn, podhledů, kazetových stropů, rozvodných skříní a elektroinstalační krabice. Díky kompaktním rozměrům je možná také k montáž do svítidel nebo hliníkové lišty pro LED pásky. Zdroj pro LED pásek Mean well vyniká kvalitním zpracováním, certifikovaným počtem provozních hodin a pokročilými funkcemi. Elektronika LED zdroje zabezpečí ochranu proti zkratu, přetížení a příliš velké provozní teplotě. Zdroj pro LED pásek je zalitý v plastovém krytu a splňuje třídu krytí IP67. Chlazení LED zdroje je pasivní, díky tomu je napájení LED pásků zcela tiché. Trafo pro LED pásek se vyznačuje vysokou účinností a efektivitou provozu.  

Montáž

K montáži LED zdroje využijete přívodní kabel, WAGO svorky nebo propojky a napájecí kabel pro LED pásek. Voděodolný LED zdroj má na obou koncích vyvedeny vodiče, které jsou chráněny izolací. Montáž by měla provádět odborně způsobilá osoba. 

#sluzby#

Vlastnosti 

  • Pasivní chlazení LED zdroje - provoz je naprosto tichý
  • Malé a kompaktní rozměry
  • Odolnost průrazem 300VAC po dobu 5 sekund Odolnost průrazem 300VAC po dobu 5 sekund
  • Ochrany: proti zkratu, přepětí a přetížení
  • Třída krytí IP67
  • CE, ROHS a REACH

Použití

  • Zdroj pro LED pásek
  • Trafo pro LED pásek
  • Trafo pro LED osvětlení

Upozornění

Tento 24V spínaný zdroj nedoporučujeme k použití spolu s LED ovladači pro stmívaní LED pásků. Při stmívání může vydávat pískající zvuk.

Při trvalém provozu spínaných zdrojů je maximální doporučené zatížení min. o 20% menší, než je hodnota zdroje. Pokud je 24V zdroj použit v komerčních, či veřejných prostorech, doporučujeme pro bezproblémový a bezporuchový provoz rezervu min. 30% pro zachování co nejdelší životnosti zdroje. Pokud si nejste jisti, jak určit potřebný výkon zdroje, využijte k tomu náš návod na výpočet síly zdroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: 24V - LED zdroje spínané
Záruka: 2 roky
IP krytí: IP67
výstupní napětí: 24 V
výstupní výkon: ≤ 100 W
řada: LPV
typ zdroje: napětový CV (constant voltage)
výstupní výkon: 60W
rozměry (d/š/v): 162,5 x 42,5 x 32mm
vstupní napětí: 90 - 264V / 50 - 60Hz
výstupní napětí: 24V
krytí: IP67
maximální proudové zatížení: 2,5A

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: