LXF
 
 
ONLINE platby:

Online, nejrychlejší platba Online platby VISA platba kartou VISA Visa spolupráce s LXF.CZ Neplaťte zbytečně nic navíc Levně, levněji LXF.CZ Zabezpečený online platby na e-shopu LXF.CZ LXF.CZ Luxifer CZ
 
 

Doprava do druhého dne spolupráce LXF.CZ GLS


RADY, TIPY a FAQ » Náročnost montáže dle LXF.cz
Náročnost montáže sortimentu LXF.cz

Víme, že sebelepší produkt nemusí přinést očekávaný výsledek, bez šikovných ručiček při montáži. Proto jsme většinu produktů, na našem ehopu, doplnili stupnicí obtížnosti montáže. Úroveň obtížnosti jsme určili na základě zkušeností, které jsme s prodejem, servisem a montáží těchto produktů získali.

 

Pokud na základě níže uvedeného popisu usoudíte, že je montáž nad vaše časové nebo odborné možnosti, nevěšte hlavu. Eshop LXF.cz je provozován montážní firmou Luxifer. Vybraný produkt vám rádi nejen prodáme, ale v případně zájmu  také namontujeme a vysvětlíme funkčnost. Sortiment našeho eshopu dokonale známe, proto se na nás můžete s důvěrou obrátit.

 

Obtížnost montáže:

 

MONTÁŽ ZVLÁDNE

 

Výměna žárovky nebo trubice. Zapojení svítidla do zásuvky.

Montáž svítidla na stěnu, do dřeva, zdiva nebo SDK. Připojení svítidla do elektrické svorkovnice

Základní práce s LED pásky - pájení. Základní práce s ALU profily - řezání. Zapojení LED zdroje a ovladače.

Práce s LED pásky. Úhlové řezání ALU profilů. Výroba svítidel a osvětlovacích prvků. Zapojení zesilovačů a řízení osvětlení.

Montáž hliníkových lišt a profilů za účelem výroby osvětlení. Komplexní instalace osvětlení, složité elektrické obvody a zařízení. Záruka na odvedenou práci a provedení certifikovanými techniky.