Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
9:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Chci zasílat newsletter

 

 
 
ONLINE platby:

Online, nejrychlejší platbaOnline platby VISAplatba kartou VISAVisa spolupráce s LXF.CZNeplaťte zbytečně nic navícLevně, levněji LXF.CZZabezpečený online platby na e-shopu LXF.CZLXF.CZ Luxifer CZ
 
 

Doprava do druhého dne spolupráce LXF.CZ GLS

 1. Úvod
 2. SLUŽBY A REFERENCE

KOMPLEXNÍ SLUŽBY V OBLASTI OSVĚTLENÍ

Eshop LXF.cz je provozován společností LUXIFER.cz. Spojením těchto značek vzniká komplexní služba se zaměřením na prodej a montáž osvětlení, včetně doplňkových prací. Náš tým odborníků vám ochotně vysvětlí a vybere vhodný typ svítidel do vašeho projektu. Následně vám také rádi vybrané osvětlení nebo svítidla namontujeme. Specializujeme se pouze na LED technologii. Sledujeme nové trendy a stále zlepšujeme naše postupy při instalacích LED osvětlení. Náš technický tým má velmi široký záběr činností, aby dokázal pokrýt celý nabízený sortiment zboží eshopu LXF.cz. Dobře proto zvládáme všechny elektrotechnické práce, sádrokartonářské práce, všechny práce spojené s instalací ALU profilů a napínaných stropů.

  • Jan Pischnoth

  tel: +420 601 501 339
  email:
  pischnoth@luxifer.cz

  • vedoucí technik
  • expert ALU profily a LED osvětlení
  • správa a rozšiřování e-shopu

      • Lukáš Markvart

   tel: +420 724 065 256
   email:
   markvart@luxifer.cz

   • 3D vizualizace projektů osvětlení
   • výpočet projektů osvětlení
   • správa a rozšiřování e-shopu

      • Luboš Pačes

   tel: +420 739 045 940
   email: paces@luxifer.cz

   • vedoucí technik
   • elektrotechnické práce
   • koordinace našich projektů

        • Jan Pánek - jednatel

    tel: +420 603 808 128
    email: panek@luxifer.cz

    • návrhy projektů osvětlení
    • obchodní činnost
    • koordinace našich projektů

   Kompletní nabídku našich služeb a činností naleznete na Luxifer.cz

      W Fitness & Spa

      Pro investora Ulfa Bengtssona, zakladatele World Class Fitness jsme realizovali další projekt. W Fitness & Spa se nachází v samém srdci Prahy v hotelu Intercontinental. Základem celého projektu je dobře zvládnuté osvětlení. Pro všechny prostory jsme použili pouze LED technologii s možností regulace intenzity. V prostoru fitness jsme relizavali také kompletní rozvody WIFI sítě a ozvučení. V tomto projektu jsme dostali plnou důvěru investora. Což se projevilo zejména v osvětlení chodby, které je umístěno v podlaze a integrováno do dlažby. I další prvky ovětlení jsou velmi nápadité, jako například osvětlení Yoga roomu. Návštěvu W Fitness & Spa doporučujeme.

       

      W Fitness spa

       

       

      Osvětlení společných prostor v činžovním domě v Liberci

      Pro rekonstrukci činžovního domu v Liberci jsme dodali osvětlení společných prostor domu. Navrhli jsme osvětlení stropů chodeb pomocí ALU profilu KLUS KOZMA a LED pásků, dále jsme vyrobili nástěnná svítidla z ALU profilu KLUS GIZA. Pomocí pouličních LED lamp od společnosti V-TAC jsme osvětlili parkoviště domu. K montáži LED osvětlení jsme provedli kompletní návrh a zaškolení.

       

      Montáž LED osvětlení chodba

       

       

      Osvětlení reklamy prodejny Romotop

      Jednoduché a funkční osvětlení reklamy na fasádě domu. Použili jsme 30W LED reflektrory značky V-TAC společně s držáky totožné značky. Pro spínání osvětlení jsme použili soumrakový spínač. Osvětlení se tedy zapíná a vypíná automaticky dle stavu podnebí.

       

      Montáž LED osvětlení Romotop - reklamní panel

       

      Osvětlení interiéru prodejny Anatolia

      Prodejnu luxusních potravin jsme osvětlili kolejnicovým systémem se zavěšenými LED světly V-TAC. Tento systém zanámý také jako "track system" je pro prodejny velmi populární pro svou velkou variabilitu. Svítidla dokáží měnit barevnou teplotu, úhel svitu a stmívaná jsou proudově pomocí triak ovladače. Prodejna potravin se nachází v Praze. Doporučujeme její návštěvu.

       

      Montáž LED osvětlení kolejnice

       

       

      Osvětlení interiéru casina v Plzni

      Pro známou síť casin jsme v Plzni realizovali montáž LED osvětlení v interiéru. LED pásky jsme osvětlili bary, schody, WC, nosné sloupy a zavěsili stropní LED RGB osvětlení. pro montáž jsme použili ALU profily KLUS. Dále jsme prováděli rozvody a úpravu elektroinstalace. Vše je navrženo pro provoz 24/7.


      Montáž LED osvětlení chodba - stupně

       

       

      Kompletní rekonstrukce osvětlení v Apartmánech Medvědín

      Pro klienty ve Špindlerově Mlýně jsme realizovali úpravu elektroinatalace v nově zakoupeném apartmánu. Naším úkolem bylo také sladit design osvětlení s celkvým charakterem apartmánu. Prováděli jsme návrh a montáž osvětlení včetně řídících prvků pro LED pásky. 

      Montáž LED osvětlení obývací pokoj - design interiéru

       

       

      Osvětlení podkrovních kanceláří na Národní třídě

      Od našeho partnera, firmy Gradus, jsme dostali zadání nahradit zářivková tělesa výkonnějším LED osvětlením. Pro výrobu LED svítidel jsme použili ALU profil KLUS DES. Celková délka svítidel je od 2,5m po 3m. Osvětlení plně vyhovuje všem normám pro kancelářský provoz. Na Národní třídě jsme prováděli návrh a montáž osvětlení a dále úpravu elektro v rozvaděči se zaměřením na omezení náběhového proudu.

       

      LED osvětlení kanceláře

       

       

      Osvětlení bytu v Rezidenci Vlatava

      Na tento projekt máme pěkné vzpomínky. Zhotovili jsme celkovou úpravu interiéru mezonetového bytu dle zadání designerského studia CADFACE. Prováděli jsme zednické práce, sádrokartnářské práce, elektrikářské práce, instalaterské práce, malování a dálé návrh LED osvětlení a jeho montáž. S touto instalcí LED osvětlení jsme si opravdu pohráli.

       

      LED osvětlení stěny

       

       

      Osvětlení OFICEPRO v Brandýse nad Labem

      Instalace LED osvětlení v zasedací mísntosti firmy OFFICE PRO proběhla ve spolupráci s firmou Interiéry AR-FO. Montáž ovětlení byla komplikovaná z pohledu ovládání LED osvětlení. U každého svítidla lze nastavit jeho intenzitu a lze jej také samostaně zapnout a vypnout. Pro realizaci jseme použili ALU profil KLUS z naší nabídky INTER. Provedli jsme montáž nástěnného a stropního LED osvětlení formou přisazení ke stropu - zdivu.

       

      LED osvětlení kanceláří

       

       

      Osvětlení rodinného domu v Psárech

      V novostavbě rodinného domu jsme upravovali rozvody elektro pro kuchyňskou linku a spotřebiče. Dále jsme vyrobili sádrokartonový podhled, který jsme také osvětlili LED pásky a profily po obvodu. Uvnitř podhledu jsme vyrobili tenkou světelnou linii světla z ALU profilů TEKNIK + LOKOM.

       

       

       

      Osvětlení bytu na Letné v Praze

      Na Letné jsme instalovali stropní a podhledové LED osvětlení z hliníkových profilů. Pro výrobu osvětlení do sádrokartonového ( SDK) podhledu jsme využili ALU profily TEKNIK + LOKOM, ketré jsou osazeny LED páskem o výkonu 30W. Osvětlení podhledu je možné také stmívat dálkovým ovladačem pro LED pásky. Pro stropní osvětlení v kuchyni jsme využili LED panely ve stříbrné povrchové úpravě NIKL.

       

      LED osvětlení SDK podhled

       

       

      Osvětlení schodiště a zábradlí

      Osvětlení schodiště jsme doposud realizovali několika způsoby. Oblíbenou varinatou je zafrézování ALU profilu do schodnice ( ze spodní strany), každého jenotlivého schodu. Hliníkový profil se nařeže přesně na délku schodu, nevadí tedy ani točité schodiště. Pro rovné nebo pravoúhle schody lze také použít ALU profily STEKO a STEP, který se následně jednoduše osadí LED páskem. Dalším způsobem je osvětlení zábradlí schodiště. K tomu je možné využít speciálně navržený ALU profil POR, nebo zafrézovat do madla hliníkovou lištu PDS4. Posledním způsobem osvětlení schodiště je použití orientačního osvětlení, které jemožné připojit na 12V nebo 230V.

       

       

       

      Osvětlení kuchyňských linek

      Osvětlení kuchyně a pracovní desky kuchyňské linky je velké téma. Montáží tohoto typu osvětlení jsme provedli celou řadu. Pro montáž využíváme rohovlé ALU lišty nebo hliníkové profily, které se přidělají na dno vrchní zavěšené skřínky a osvětlí tak pracovní desku kuchyně. Pro tento typ montáže lze také využít hliníkové profily, které je možné zafrézovat do nábytku. Pro ovládání LED osvětlení je možné využít speciální vypínače přímo do ALU profilu. LED pásky, kterými se osvětlení realizuje doporučujeme s čipem 3014, diody jsou blíže u sebe a celkový dojem z osvětlení je lepší.

       

       

       

      Osvětlení koupelen

       

       

      Podhledové osvětlení

       

       

       

      • Provozovatel: Luxifer CZ s.r.o.
       Adresa: Škrétova 4, Praha 2, 120 00
       Telefon: + 420 608 166 779
       E-mail: info@luxifer.cz
      • IČO: 02742853
       DIČ: CZ02742853
       jsme plátci DPH
      • Bankovní spojení: 3322910/5500
       IBAN: CZ5655000000000003322910
       SWIFT: RZBCCZPP
      Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
      Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.