Montáže osvětlení

Eshop LXF.cz je provozován společností LUXIFER.cz. Spojením těchto značek vzniká komplexní služba se zaměřením na prodej a montáž osvětlení, včetně doplňkových prací. Náš tým odborníků vám ochotně vysvětlí a vybere vhodný typ svítidel do vašeho projektu. Následně vám také rádi vybrané osvětlení nebo svítidla namontujeme. Specializujeme se pouze na LED technologii. Sledujeme nové trendy a stále zlepšujeme naše postupy při instalacích LED osvětlení. Náš technický tým má velmi široký záběr činností, aby dokázal pokrýt celý nabízený sortiment zboží eshopu LXF.cz. Dobře proto zvládáme všechny elektrotechnické práce, sádrokartonářské práce, všechny práce spojené s instalací ALU profilů a napínaných stropů.

 • filip_brumla1

  Filip Brumla

  tel: +420 777 200 706
  email:
   brumla@luxifer.cz

  • produktový specialista
  • expert ALU profily a LED osvětlení
  • obchodní referent
 • marek

  Marek Padevět

  tel: +420 603 174 393
  email: padevet@luxifer.cz

  • expedice objednávek
  • expert ALU profily a LED osvětlení
  • správa a rozšiřování e-shopu


 • Jan Pischnoth

  tel: +420 601 501 339
  email: 
  pischnoth@luxifer.cz

  • vedoucí technik
  • expert ALU profily a LED osvětlení
  • správa a rozšiřování e-shopu
 • luboš_pačes

  Luboš Pačes

  tel: +420 739 045 940
  email: paces@luxifer.cz

  • vedoucí technik
  • elektrotechnické práce
  • koordinace našich projektů
 • honza_panek

  Jan Pánek - jednatel

  tel: +420 603 808 128
  email: panek@luxifer.cz

  • návrhy projektů osvětlení
  • obchodní činnost
  • koordinace našich projektů

 

Kompletní nabídku našich služeb a činností naleznete na Luxifer.cz

 
 

Byt Košíře

 

DSC_9320

Klinika GHC

 

cekarna-02

Byt Prosek

V Praze na Proseku jsme montovali moderní LED osvětlení do sádrokartonových stropů a podhledů. V ložnici jsme zhotovili "šneka" z LED profilů KOZEL-10. Do sádrokartonového stropu v chodbě jsme zabudovali LED lištu do sádrokartonu KOZEL. Ve stropě obývacího pokoje jsme instalovali KOZEL-50. Veškeré osvětlení je stmívatelné. pro systém řízení intenzity a chromatičnosti LED pásků jsme využili PHILIPS HUE BRIDGE a sadu naši pokročilých LED ovladačů s protokolem ZIGBEE.  

DSC_7500

Byt Krč

V Praze v Krči jsme montovali moderní LED osvětlení do sádrokartonových stropů a podhledů.   

DSC_7762-HDR

MŮSTEK Parallel Station

V Praze na Můstku před námi stála další výzva. Do památkově chráněných štukových stropů zakomponovat osvětlení, které upoutá pozornost všech, kteří projdou okolo ulicí Na Příkopech. Svěšená stropní svítidla plní ve dne charakter hlavního osvětlení a večer se změní na ambientní. Netradiční pojetí LED světelných trubic je bezesporu dominantou celého prostoru. Instalaci osvětlení jsme řešili hliníkovými profily společnosti KLUS JAZ DUO. LED pásky V-TAC se střední svítivostí, ale velkou hustotou LED diod na 1 běžný metr.    

4

Byt Liboc

Návrh architektonického studia jsme realizovali pro klienta v lokalitě Praha Liboc. Za zmínku stojí především montáž liniového osvětlení do již hotového sádrokartonového podhledu v prostoru koupelny. Dvě tenké linky vedle sebe poskytují dostatek osvětlení pro prostor koupelny. Liniové osvětlení v prostoru chodby a kuchyně je stmívatelné, proto skvěle vyhovuje požadavkům klienta a zároveň poskytuje dostatek světelného výkonu v momentech kdy je to třeba.

IMG_5105_uprava-na-sirku

Bistro KRO

Progresivní Bistro KRO na Náměstí Jiřího z Poděbrad jsme osvětlili bleskem. Instalace, která plní stránky řady časopisů se změřením na design je z naší dílny. Využili jsme hliníkový profil KLUS  3035 a osadili jej LED pásky CCT se změnou chromatičnosti. Výsledným efektem se kocháme dodnes. Návštěvu bistra doporučujeme vaří tam skvěle.

DSC_2100

The Miners Coffee & Characters

Kavárna The Miners Coffee & Characters kompletně osvětlena našimi svítidly. Není zvykem, aby v kavárně zákazníci zvedali hlavy ke stropu. Cca. 6m dlouhý a 1,5m široký světelný obdélník z ALU profilu DES však budí respekt. Navíc je zavěšen na velmi tenkých ocelových lankách. Svítí dvěma směry. Nepřímo osvětluje vysoký strop s klenbou a přímo pak pracovní a návštěvní zónu kavárny. Další světelné linie, bodová světla, ale i zavěšená svítidla jsou rovněž naším návrhem, který se proměnil v praxi. Káva je skvělá zastavte se tam.

DSC_1953

Retro Music Hall

Pro našeho klienta Retro Music Hall jsme realizovali zakázkové instalace LED osvětlení. Podíleli jsme se na celkové revitalizaci klubu na začátku ledna 2019. 

retro_8_750px

W Fitness & Spa

Pro investora Ulfa Bengtssona, zakladatele World Class Fitness jsme realizovali další projekt. W Fitness & Spa se nachází v samém srdci Prahy v hotelu Intercontinental. Základem celého projektu je dobře zvládnuté osvětlení. Pro všechny prostory jsme použili pouze LED technologii s možností regulace intenzity. V prostoru fitness jsme realizovali také kompletní rozvody WIFI sítě a ozvučení. V tomto projektu jsme dostali plnou důvěru investora, což se projevilo zejména v osvětlení chodby, které je umístěno v podlaze a integrováno do dlažby. I další prvky osvětlení jsou velmi nápadité, jako například osvětlení Yoga roomu. Návštěvu W Fitness & Spa doporučujeme.

DSC_8848_1100x734px

Osvětlení společných prostor v činžovním domě v Liberci

Pro rekonstrukci činžovního domu v Liberci jsme dodali osvětlení společných prostor domu. Navrhli jsme osvětlení stropů chodeb pomocí ALU profilu KLUS KOZMA a LED pásků, dále jsme vyrobili nástěnná svítidla z ALU profilu KLUS GIZA. Pomocí pouličních LED lamp od společnosti V-TAC jsme osvětlili parkoviště domu. K montáži LED osvětlení jsme provedli kompletní návrh a zaškolení.

Chodba_1-750px

Osvětlení reklamy prodejny Romotop

Jednoduché a funkční osvětlení reklamy na fasádě domu. Použili jsme 30W LED reflektrory značky V-TAC společně s držáky totožné značky. Pro spínání osvětlení jsme použili soumrakový spínač. Osvětlení se tedy zapíná a vypíná automaticky dle stavu podnebí.

romotop_1_750px

Osvětlení interiéru prodejny Anatolia

Prodejnu luxusních potravin jsme osvětlili kolejnicovým systémem se zavěšenými LED světly V-TAC. Tento systém známý také jako "track system" je pro prodejny velmi populární pro svou velkou variabilitu. Svítidla dokáží měnit barevnou teplotu, úhel svitu a stmívaná jsou proudově pomocí triak ovladače. Prodejna potravin se nachází v Praze. Doporučujeme její návštěvu.

Anatolia

Osvětlení interiéru casina v Plzni

Pro známou síť casin jsme v Plzni realizovali montáž LED osvětlení v interiéru. LED pásky jsme osvětlili bary, schody, WC, nosné sloupy a zavěsili stropní LED RGB osvětlení. pro montáž jsme použili ALU profily KLUS. Dále jsme prováděli rozvody a úpravu elektroinstalace. Vše je navrženo pro provoz 24/7.

DSC_0234_750px

Kompletní rekonstrukce osvětlení v Apartmánech Medvědín

Pro klienty ve Špindlerově Mlýně jsme realizovali úpravu elektroinstalace v nově zakoupeném apartmánu. Naším úkolem bylo také sladit design osvětlení s celkovým charakterem apartmánu. Prováděli jsme návrh a montáž osvětlení včetně řídících prvků pro LED pásky. 

IMG_3156_750px

Osvětlení podkrovních kanceláří na Národní třídě

Od našeho partnera, firmy Gradus, jsme dostali zadání nahradit zářivková tělesa výkonnějším LED osvětlením. Pro výrobu LED svítidel jsme použili ALU profil KLUS DES. Celková délka svítidel je od 2,5m po 3m. Osvětlení plně vyhovuje všem normám pro kancelářský provoz. Na Národní třídě jsme prováděli návrh a montáž osvětlení a dále úpravu elektro v rozvaděči se zaměřením na omezení náběhového proudu.

DSC_7024

Osvětlení bytu v Rezidenci Vltava

Na tento projekt máme pěkné vzpomínky. Zhotovili jsme celkovou úpravu interiéru mezonetového bytu dle zadání designérského studia CADFACE. Prováděli jsme zednické práce, sádrokartonářské práce, elektrikářské práce, instalatérské práce, malování a dále návrh LED osvětlení a jeho montáž. S touto instalací LED osvětlení jsme si opravdu pohráli.

DSC_1988-HDR-1920px

Osvětlení OFFICEPRO v Brandýse nad Labem

Instalace LED osvětlení v zasedací místnosti firmy OFFICE PRO proběhla ve spolupráci s firmou Interiéry AR-FO. Montáž osvětlení byla komplikovaná z pohledu ovládání LED osvětlení. U každého svítidla lze nastavit jeho intenzitu a lze jej také samostatně zapnout a vypnout. Pro realizaci jsme použili ALU profil KLUS z naší nabídky INTER. Provedli jsme montáž nástěnného a stropního LED osvětlení formou přisazení ke stropu - zdivu.

DSC_5922

Osvětlení rodinného domu v Psárech

V novostavbě rodinného domu jsme upravovali rozvody elektro pro kuchyňskou linku a spotřebiče. Dále jsme vyrobili sádrokartonový podhled, který jsme také osvětlili LED pásky a profily po obvodu. Uvnitř podhledu jsme vyrobili tenkou světelnou linii světla z ALU profilů TEKNIK + LOKOM.

DSC_8780

Osvětlení bytu na Letné v Praze

Na Letné jsme instalovali stropní a podhledové LED osvětlení z hliníkových profilů. Pro výrobu osvětlení do sádrokartonového ( SDK) podhledu jsme využili ALU profily TEKNIK + LOKOM, které jsou osazeny LED páskem o výkonu 30W. Osvětlení podhledu je možné také stmívat dálkovým ovladačem pro LED pásky. Pro stropní osvětlení v kuchyni jsme využili LED panely ve stříbrné povrchové úpravě NIKL.

DSC_0068 1000px

Osvětlení schodiště a zábradlí

Osvětlení schodiště jsme doposud realizovali několika způsoby. Oblíbenou variantou je zafrézování ALU profilu do schodnice ( ze spodní strany), každého jednotlivého schodu. Hliníkový profil se nařeže přesně na délku schodu, nevadí tedy ani točité schodiště. Pro rovné nebo pravoúhle schody lze také použít ALU profily STEKO a STEP, který se následně jednoduše osadí LED páskem. Dalším způsobem je osvětlení zábradlí schodiště. K tomu je možné využít speciálně navržený ALU profil POR, nebo zafrézovat do madla hliníkovou lištu PDS4. Posledním způsobem osvětlení schodiště je použití orientačního osvětlení, které je možné připojit na 12V nebo 230V.

DSC_2010

Osvětlení kuchyňských linek

Osvětlení kuchyně a pracovní desky kuchyňské linky je velké téma. Montáží tohoto typu osvětlení jsme provedli celou řadu. Pro montáž využíváme rohové ALU lišty nebo hliníkové profily, které se přidělají na dno vrchní zavěšené skřínky a osvětlí tak pracovní desku kuchyně. Pro tento typ montáže lze také využít hliníkové profily, které je možné zafrézovat do nábytku. Pro ovládání LED osvětlení je možné využít speciální vypínače přímo do ALU profilu. LED pásky, kterými se osvětlení realizuje doporučujeme s čipem 3014, diody jsou blíže u sebe a celkový dojem z osvětlení je lepší.

DSC_1994

Osvětlení koupelen

DSC_2022a

Podhledové osvětlení

Realizovali jsme již mnoho variant osvětlení podhledu. Jedná se o oblíbený moderní typ osvětlení, pro který se využívají hliníkové lišty a LED pásky. Jedná se o osvětlení, které se přímo upravuje na přání zákazníka. Je možné upravit délku svítidla, jeho tvar a intenzitu. Oblíbeným profilem pro výrobu osvětlení do sádrokartonového podhledu je profil KOZEL, KOZEL-50 a KOZMA.

DSC_2028a

Zboží skladem

Zboží skladem rychlé odeslání objednávky...

Doprava po ČR, SK A EU

Doprava zdarma
nad 4999 Kč do ČR
Delivery to
CR, SK and EU

Záruka výměny zboží

Záruka výměny zboží
žádné zdlouhavé reklamace

Kamenná prodejna

Kamenná prodejna
možnost odběru zboží v Praze

Sem vedou cesty zákazníků nejčastěji:

Tyto stránky nejsou plně podporovány prohlížečem Internet Explorer, použijte proto raději novější prohlížeč