LXF
 
 
ONLINE platby:

Online, nejrychlejší platba Online platby VISA platba kartou VISA Visa spolupráce s LXF.CZ Neplaťte zbytečně nic navíc Levně, levněji LXF.CZ Zabezpečený online platby na e-shopu LXF.CZ LXF.CZ Luxifer CZ
 
 

Doprava do druhého dne spolupráce LXF.CZ GLS


O NÁS

O NÁS

Vítejte na stránkách společnosti Luxifer CZ, s.r.o. ( www.luxifer.cz) provozovatele internetového eshopu www.lxf.cz. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem LED světelných zdrojů a komponent pro ovládání LED technologie ve všech odvětvích. Pro naše produkty nabízíme odborné poradenství a také koncovou montáž u zákazníka. Služby jsou to, čím se odlišujeme od konkurence. Zboží vám nejen prodáme, ale také rádi namontujeme s veškerou péčí a servisem.

 

Našim zákazníkům nabízíme zejména tyto služby:

  • E-shop - Maloobchod, velkoobchod
  • Poradenství v oblasti osvětlení
  • Vizualizace osvětlení
  • Odborná instalace svítidel.
  • Montáže LED pásků a ALU profilů.
  • Montáže napínaných fólií na stěny a stropy
  • Elektroinstalace
  • Prodejnu a showroom v centru Prahy

 

Kontaktní údaje:

Telefon: + 420 608 166 779
E-mail: info@luxifer.cz

 

 

Velkoobchod s LED sortimentem

Naše společnost se dlouhodobě zabývá prodejem LED sortimentu také velkoobchodům, maloobchodním prodejnám a živnostníkům. Nabízíme služby poradenství, návrhů osvětlení, a montáže LED produktů.

 

Na českém trhu zastupujeme kvalitního výrobce LED osvětlení, svítidel a osvětlovacích prvků společnost V-TAC. Jsme také obchodní zástupci lídra ve světě hliníkových profilů a lišt, společnosti KLUS.

 

V-TAC je firma sídlící ve Velké Británii a Bulharsku dodává zboží do více než 70ti zemí světa. Všechny produkty společnosti V-TAC nesou certifikace CE, RohS, EMC, DEKRA a TUV Germany. V-TAC pro své produkty používá pouze prémiové komponenty společností Bridgelux, Samsung, Sharp, Meanwell a Trodonic. Jsme distributory a obchodními zástupyci pro ČR.

 

Společnost KLUS sídlí v Polsku. Jedná se o světového lídra v oblastí výroby a vývoje hliníkových profilů, lišt, záslepek, difuzorů a montážního příslušenství. Jsme hrdými partnery tohoto inovativního výrobce a obchodními zástupyci pro ČR.

 

Máte-li zájem nakupovat zboží z našeho eshopu za velkoobchodní ceny doporučujeme následující postup:

  • Registrovat se do našeho internetového obchodu.
  • Poslat žádost na info@luxifer.cz o velkoobchodní spolupráci s uvedením IČO a názvu firmy. Uvítáme specifikaci Vaši podnikatelské činnosti pro naši informaci a případnou další spolupráci.