Rohové lišty na LED pásky

9 položek celkem
led-profil-rohovy-45-16-KLUS-B8504
od 141,32 Kč bez DPH
od 171 Kč
+ další
Kód: B8504ANODA_1
led-profil-rohovy-45-ALU-KLUS-B4023ANODA
+ další
Kód: B4023ANODA_1
45 ALU B4023K7 01a
od 246,28 Kč bez DPH
od 298 Kč
+ další
Kód: B4023K7_1
led-profil-rohovy-45-ALU-KLUS-B4023LL9016
od 268,60 Kč bez DPH
od 325 Kč
+ další
Kód: B4023L9016_1
led-profil-rohovy-PAC-ALU-KLUS-B4370
+ další
Kód: B4370ANODA_1
led-profil-rohovy-KUBIK-KLUS-B7697
+ další
Kód: B7697ANODA_1
led-profil-rohovy-GLAD-KLUS-B7009
+ další
Kód: B7009ANODA_1
led-profil-rohovy-V-TAC-VT-8103-KLUS-3361
Akce
702 Kč –48 %
301,65 Kč bez DPH
365 Kč
+ další
Kód: SKU-3361
led-profil-rohovy-V-TAC-VT-8104-KLUS-3362
Akce
od 477 Kč –48 %
od 204,96 Kč bez DPH
od 248 Kč
+ další
Kód: SKU-3362-1

Rohové LED lišty jsou moderním typem osvětlení. Přináší revoluční možnost výroby svítidel na míru, dle architektonického nebo designerského zadání. LED lišty rohové nabízí ohromující možnosti sestavení liniových svítidel v minimalistickém stylu. Na výběr máte nespočet možností k výrobě přisazených nebo závěsných rohových svítidel. Označují se jako rohové LED lišty, ale ve skutečnosti se jedná o kvalitní hliníkové profily s širokou nabídkou příslušenství k výrobě rohových svítidel. Není přitom téměř žádné omezení zda použijete LED lišty rohové pro instalaci svítidel v interiéru nebo venkovních prostorech, kde je potřebná zvýšená třída krytí IP. Voděodolnost a další klíčové vlastnosti sestaveného svítidla do značné míry ovlivňuje výběr vhodné LED pásky. Naše společnost poskytuje odborné poradenství a prodej pro rohové LED lišty KLUŚ. Hliníkové rohové lišty pro LED pásek a veškeré montážní příslušenství od tohoto výrobce splňují náročné požadavky na vysokou technickou kvalitu a design.

#ShowMore#

Pro jaký typ osvětlení se rohové lišty pro LED pásky hodí?

Rohové LED lišty jsou určeny pro odborníky v oboru. Jejich montáž vyžaduje velkou míru zručnosti. Rohové osvětlovací lišty jsou vhodné pro tyto typy svítidel a osvětlení:

 • osvětlení polic
 • osvětlení niky
 • osvětlení kuchyňské linky

Velkou výhodou je možnost sestavení svítidel na míru dle přání zadavatele, designéra nebo konstruktéra. Rohové lišty pro LED pásky jsou dokonalým architektonickým řešením dekorativního osvětlení a svítidel.

Jaké rohové LED lišty najdete v nabídce?

Při výběru vhodného rohové lišty je třeba zvážit jaký účel má osvětlení plnit. Pokud požadujete vysokou svítivost výsledného sestaveného rohového svítidla budu pravděpodobně vaší volbou rohové lišty pro LED pásky s možností montáže dvou a více LED pásků. Naopak pro dekorativní osvětlení plně postačují subtilní a menší vestavné hliníkové lišty pro LED pásek. Dále rohové LED lišty rozdělujeme podle sklonu osvětlení. V naší nabídce naleznete:

 • rohové lišty 30° - úhel osvětlení
 • rohové lišty 45° - úhel osvětlení
 • rohové lišty 60° - úhel osvětlení

Výběr vhodného úhlu osvětlení závisí vždy na konkrétním projektu a pozici umístění hliníkových rohových lišt s LED pásky.

Jakou povrchovou úpravu a barvy mít rohové LED lišty?

Dle významu použití nabízíme následující barevné provedení a povrchové úpravy pro rohové LED lišty:

 • neeloxované rohové LED lišty - tato povrchová varianta se využívá především při ohýbání lišt
 • eloxované rohové LED lišty - matná stříbrná povrchová úprava
 • bílé rohové LED lišty - estetická varianta
 • černé rohové LED lišty - kontrastní estetická varianta
 • individuální lakování dle stupnice RAL

Jaký májí stropní LED lišty pro osvětlení rohu význam?

Odpověď je snadná. Rohové LED lišty mají estetický a funkční význam. Z funkčního poskytuje lišta efektivní chlazení LED pásku. Dále je  nosičem komponent pro výrobu komplexních svítidel jako jsou:

Nyní se dostáváme estetickému významu. Kompletně osazené rohové LED lišty potřebným příslušenstvím ochrání uvnitř lišty instalovaný LED pásek od prachu, vlhkosti nebo vodě. Svítidla z LED lišt jsou navíc minimalistická a designově kompaktní. Do prostor přináší dokonalý světelný zážitek.

Jak velký světelný výkon zajistí rohové LED lišty?

Lišty pro rohové LED osvětlení jsou skvělou náhradou za jakékoliv běžné světlo. Výroba svítidla nabízí naprostou individualizaci. v závislosti na použitých komponentech mohou rohové LED lišty mohou plnit funkci doplňkového nebo dekoračního osvětlení.

Jaké jsou délky LED rohových lišt a možnosti dopravy?

Pro rohové světelné linie pravděpodobně využijete všechny nabízené délky: 1m, 2m a 3m. Rohové LED lišty 3m délky přepravujme výhradně společností TOPTRANS.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení