Hliníková LED lišta KLUŚ MICRO-PLUS
Kód: A02966A_1 A02966A_2 A02966A_3 A02966A07_1 A02966A07_2 A02966A07_3 A02966L9010OD_1 A02966L9010OD_2 A02966L9010OD_3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Hliníková LED lišta MICRO-PLUS je určena pro malosériovou výrobu a profesionální realizaci osvětlení. Konstrukce lišty z vysoce kvalitní hliníkové slitiny je optimalizována pro instalaci jednoho LED pásku a umožňuje realizaci povrchového nebo závěsného osvětlení minimalistických rozměrů. Díky preciznímu technickému zpracování v kombinaci s celosvětově uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové světelné vlastnosti, vysokou účinnost a dlouhou životnost osvětlovacího systému.
Důležité prodejní informace
Předmětem objednání a dodání zboží je pouze hliníková LED lišta MICRO-PLUS ve vybrané délce a povrchové úpravě / barvě. ALU lišta sama o sobě netvoří plnohodnotné svítidlo. Doporučujeme dokoupit také #tablink#difuzory#Difuzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážní komponenty##, které zajistí perfektní funkčnost a vzhled vašeho osvětlení.
- Povrchová úprava / barva: Stříbrná - (anodizovaná - eloxovaná) | Černá - (anodizovaná - eloxovaná) | Bílá - (lakovaná RAL9010)
- Délka / rozměr: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potřebujete lištu upravit na přesný rozměr? Využijte službu #tablink#sluzby#zkrácení LED profilových lišt na míru podle zadaných rozměrů##. Máte vlastní představu o ideálním svítidle? Využijte naši nabídku #tablink#sluzby#zakázková výroba svítidel z LED profilových lišt a příslušenství##. Sestavíme osvětlení přesně podle vašich požadavků, s profesionálním zpracováním a precizním výsledkem.
#text_banner#
Jaké doporučené způsoby využití nabízí hliníková lišta pro LED pásek MICRO-PLUS?
Hledáte-li způsob jak vyrobit minimalistické osvětlení LED páskem, hliníková lišta MICRO-PLUS je ideální volbou. Nabízí profesionálům i technicky zdatným uživatelům flexibilitu při návrhu a konstrukci svítidel s možností:
- Přisazení k povrchu - lištu je možné instalovat přímým přisazením k podkladu, a to v horizontálním i vertikálním směru.
- Zavěšení a svěšení ze stropu nebo stěny - lištu lze instalovat jako závěsné svítidlo s možností orientace v horizontálním směru. Zavěšení je realizováno pomocí ocelových lanek nebo nerezových kovových prutů, které umožňují přesné nastavení výšky a polohy svítidla.
Jaké důležité technické vlastnosti nabízí hliníková lišta na LED pásek MICRO-PLUS?
Hliníková ALU LED lišta pro povrchovou nebo závěsnou montáž MICRO-PLUS je vyrobena z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, která poskytuje vysokou pevnost, efektivní odvod tepla a mechanickou odolnost. Minimalistický, modulární design umožňuje flexibilní a inovativní řešení individuálních instalací osvětlení LED páskem. Níže uvádíme její klíčové technické vlastnosti:
- Možnost individuální úpravy tvaru formou prohnutí ohnutí nebo prohnutí - vše této službě se dočtete v článku.
- Minimální vnitřní poloměr s difuzorem uvnitř ohybu 150mm.
- Minimální vnější poloměr s difuzorem vně ohybu 150mm.
- Kompletní svítidlo sestavené z originálních komponent a příslušenství dosahuje stupně krytí IP20.
- Pro dosažení voděodolného provedení IP67 je nutné zvolit vhodný LED pásek a během instalace správně utěsnit difuzor v určených montážních místech pomocí transparentního silikonu. Ten se aplikuje po stranách dna lišty a na křidélka difuzoru. Doporučuje se nanést takové množství silikonu, aby byl jemně vytlačen podél hran difuzoru. Přebytečný silikon je třeba odstranit a nechat řádně zaschnout.
- Rozsáhlá nabídka prémiového montážního příslušenství pro špičkovou kvalitu, spolehlivost, dlouhou životnost a mimořádné světelné parametry svítidel.
- Dostupnost ELUMDAT pro výpočet umělého osvětlení.
Pro jaké LED pásky je hliníková lišta MICRO-PLUS vhodná?
Správný výběr světelného zdroje z kategorie LED pásky včetně dodržení konstrukčních doporučení jsou zásadní aspekty pro kvalitu a dlouhou životnost osvětlení. Pro produkt MICRO-PLUS platí následující doporučení:
- Pro montážní prostor 11,2 mm v liště MICRO-PLUS doporučujeme instalovat 1x LED pásku o šířce max. 10mm | Pro souvislou světelnou linii bez viditelného bodování diod LED pásku doporučujeme >180 LED/1 běžný metr (tento parametr ovlivňuje výběr kompatibilního difuzoru).
- Pro efektivní chlazení vybraného svítícího pásku doporučujeme nepřekračovat celkový příkon svítidla: 12W / 1 běžný metr (tato hodnota se může lišit v závislosti na podmínkách použití hliníkové lišty MICRO-PLUS).
- Vhodné a kompatibilní produkty z naší nabídky naleznete na záložce #tablink#led-pasky#doporučené LED pásky##.
Jaké jsou základní pokyny pro montáž LED lišty MICRO-PLUS?
Instalace hliníkové LED lišty MICRO-PLUS vyžaduje odborné zkušenosti a vhodné montážní či dílenské vybavení. Přiložené #tablink#videa#montážní video## představuje ilustraci použití LED pro osvětlení interiéru. Přinášíme také několik obecných i specifických doporučení:
- Záslepky se nasazují na lištu z boku. Vybraný difuzor se do profilu vtlačí a vmáčkne z čelní strany.
- Kompletní sortiment příslušenství naleznete na záložkách v #souv#souvisejícím zboží##.
Technický výkres
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902280342762 |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásek |
| barva: | stříbrná, bílá, černá |
| tvar řezu profilu / lišty: | obdélníkový |
| umístění: | na strop, na stěnu |
| typ montáže: | povrchová, zavěsná |
| účel osvětlení: | hlavní, dekorativní |
| směr svícení: | přímé osvětlení |
| šířka profilu: | 0 - 27 mm |
| specifické funkce: | možnost ohýbání, vodotěsné |
| počet LED pásků: | 1 |
| možné IP svítidla: | IP67 |
| zavěšení profilu: | úchytkou |
| specifické umístění: | do nábytku |
| prostředí: | vnitřní (interiér), venkovní |
| délka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| sku kód: | A02966A |
| výška: | 6 mm |
| šířka: | 16 mm |
| tolerance délky: | ±1% |
video
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
