Tyto stránky nejsou plně podporovány prohlížečem Internet Explorer, použijte proto raději novější prohlížeč

VELKOOBCHOD A SPOLUPRÁCE

Jsme distributory a montážní firmou značek V-TAC - LED osvětlení, KLUS - ALU profily pro LED pásky a SAROS DESIGN - folie pro napínané stropy. Děkujeme za váš zájem o užší spolupráci na velkoobchodní úrovni. Níže se pokusíme zodpovědět nejčastější otázky našich stávájících nebo budoucích partnerů. 

 

Jak začít, když chci navázat velkobchodní spolupráci?

Zaregistrujete se na našem eshopu: https://www.lxf.cz/registrace/ Dále nám napište krátký email na info@luxifer.cz. Provedenou registraci prověříme a obratem nastavíme VO slevu dle níže uvedených podmínek. Tím je vše dokončeno a můžete provést první objednávku na našel e-shopu. Proces je velmi rychlý. Zabere pár minut. 

 

Může velkoobchodní slevu a spolupráci získat každý?

Bohužel nikoliv. Pro maloobchodního zákazníka platí, že ceny na eshopu jsou koncové. Jsou nastaveny, tak aby se vám u nás dobře nakupovalo a mohli jsme vám poskytnout kvalitní poprodejní servis. Velkoobchodní spolupráce je zaměřena především pro firmy a živnostníky. Nabízíme atraktivní cenové hladiny jak pro další prodej zboží z našeho sortimentu, tak pro jeho montáž koncovým zákazníkům v komerčním i soukromém sektoru. 

 

Máte jednotný velkoobchodní ceník a cenové hladiny?

Nikoliv. Nabízíme několik možností. První je základní sleva 10%, která vám je přidělena po provedení registrace. Ta je nastavena na měsíční obrat do 5tis. Kč bez DPH. Druhým stupněm je sleva 15%, ta je vázána na měsíční obrat do 15tis. Kč bez DPH. Třetím stupněm je sleva 20%, ta je vázána na měsíční obrat do 40tis Kč bez DPH. Čtvrtá a největší VO sleva je s měsíčním obratem nad 40tis bez DPH a činí 25%. U  Čtvrtého  typu spolupráce nabízíme také platby na fakturu. Celý tento slevový sytém hlídá automatika našeho eshopu. 

 

Máte určenou minimální hodnotu objednávky?

Nemáme. Věříme, že spolupráce není založena na velikosti konkrétní objednávky. 

 

Jaké nabízíte platební podmínky?

Nabízíme tři možnosti:

  • platba převodem na základě zálohové faktury - zálohovou fakturu Vám zašle automatika našeho eshopu. Zboží expedujeme po uhrazení zálohové faktury
  • platba kartou online skrze platební bránu COMGATE
  • platba dobírkou při doručení zboží

 

Je možné nakupovat na fakturu?

Samozřejmě ano, ale při dosažení minimálního měsíčního obratu 40tis bez DPH. Systém našeho eshopu tento obrat automaticky rozpozná a možnost nabídne. 

 

Jaká je cena přepravy?

Cenu přepravy vypočítává systém na základě hmotnosti objednaného zboží:

  • 0-10 Kg = 109 Kč - GLS
  • 10-30 Kg = 259 Kč - TOPTRANS
  • 30+ Kg  = 389 Kč - TOPTRANS
  • osobní odběr na pobočce v Praze = zdarma

 

Jak fungují reklamace a záruka na zakoupené zboží?

Reklamované zboží prohlédneme, vyzkoušíme a případně obratem vyměníme za nový kus. Pokud není původně zakoupené zboží k dispozici, nabídneme náhradní řešení nebo dobropis. Záruka z naší strany platí od momentu prodeje vašemu zákazníkovi, podle toho, jak je uvedeno na výrobku, od 2 do 5 let.

 

Jaký je termín dodání zboží v případě, že nemáme na skladě dostatečný počet kusů?

Zboží je nám zaváženo každý týden, zpravidla v pondělí nebo úterý. Obvyklá doba pro dodání požadovaného zboží je tedy přibližně 6-8 pracovních dní.

 

Mohu nesprávné zakoupené zboží vrátit?

Ano, u běžného zboží provedeme výměnu zboží nebo dobropis. U projektových objednávek a méně obvyklého zboží tuto službu nenabízíme. 

 

Věříme v pevný obchodní vztah a těšíme se na spolupráci. Tým LXF.cz

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.