Reference a inspirace

Využijte rozsáhlé inspirace osvětlení kterou pro vás připravili naši světelní technici, nebo níže navštivte některý z našich referenčních projektů osvětlení.

Kadeřnictví Cutegory II

OSVĚTLENÍ KADEŘNICTVÍ NA PRAŽSKÝCH VINOHRADECH

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Fusce consectetuer risus a nunc. Fusce aliquam vestibulum ipsum. Nullam at arcu a est sollicitudin euismod. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nunc dapibus tortor vel mi dapibus sollicitudin. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Fusce dui leo, imperdiet in, aliquam sit amet, feugiat eu, orci. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis pulvinar. 

Kadeřnictví Cutegory

OSVĚTLENÍ KADEŘNICTVÍ NA PRAŽSKÝCH VINOHRADECH

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Fusce consectetuer risus a nunc. Fusce aliquam vestibulum ipsum. Nullam at arcu a est sollicitudin euismod. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nunc dapibus tortor vel mi dapibus sollicitudin. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Fusce dui leo, imperdiet in, aliquam sit amet, feugiat eu, orci. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis pulvinar.

Byt Košíře

OSVĚTLENÍ BYTU V NOVOSTAVBĚ

V novostavbě v Košířích jsme se pustili do úpravy elektroinstalace a osvětlení. pro našeho klienta jsme vybudovali sádrokartonové podhledy, do kterých jsme zabudovali liniové osvětlení. V obývací části jsme vytvořili originální světelný obrazec, který nás baví dodnes. V ložnici je osvětlení nepřímé, vytvořené pomocí fabionu, který svítí odrazem o strop. Vše je ovládané nástěnnými tlačítky a ZigBee Bridgem. Součástí stavební části byla úprava elektroinstalace pro potřeby osvětlení. zednické práce, malování prostor. 

Byt Prosek

REKONSTRUKCE BYTU NA KLÍČ

V naší další zakázce jsme pro klientku z Proseka rekonstruovali byt 2kk po 10ti letech užívání. Kompletní úpravou prošla koupelna, kde bylo vše původní vybouráno. Vana byla vyměněna za sprchový kout. Nové jsou obklady, dlažba, koupelnový nábytek a osvětlení. V dalších místnostech jako chodba, obývací pokoj a ložnice byl vybudován SDK podhled a do něj zapuštěno LED osvětlení. Byly provedeny úpravy elektroinstalace. Ovládání osvětlení probíhá skrze ZigBee Bridge.

Byt Krč

FABION A STROPNÍ LINIE

K realizaci rekonstrukce bytu v pražské Krči jsme byli přizváni za účelem návrhu a montáže LED osvětlení. Navrhli jsme osvětlení prostoru formou nástěnného fabionu. Fabion je nástěnná lišta připevněná ke zdivu plnící účel nepřímého osvětlení prostoru. Dále jsme vyrobili dlouhé světelné linie pro stropní osvětlení v sádrokartonu. V koupelně jsme pak navrhli osvětlení niky a montáž orientačního nástěnného osvětlení.

Mustek Parallel Station

OSVĚTLENÍ STREET ART KLUBU

V Praze na Můstku před námi stála další výzva. Do památkově chráněných štukových stropů zakomponovat osvětlení, které upoutá pozornost všech, kteří projdou okolo ulicí Na Příkopech. Svěšená stropní svítidla plní ve dne charakter hlavního osvětlení a večer se změní na ambientní. Netradiční pojetí LED světelných trubic je bezesporu dominantou celého prostoru.

GHC Genetics

REKONSTRUKCE + OSVĚTLENÍ KLINIKY V PRAZE

Rekonstruovali jsme kliniku GHC Genetics v Holešovičkách... Ve spolupráci s architekty jsme pro našeho klienta provedli rekonstrukci bývalých prostor bezpečnostní agentury pro nové využití společnosti GHC Genetics. Výsledkem jsou moderní kanceláře, laboratoře, odběrná místa a další zázemí pro lékaře a personál. V rekonstrukci byly obsaženy zejména tyto činnosti. Stavební práce, elektrikářské práce, osvětlení, vzduchotechnika, úprava vody a kanalizace. 

Byt Liboc

OSVĚTLENÍ BYTU V PRAŽSKÉ LIBOCI

Návrh architektonického studia jsme realizovali pro klienta v lokalitě Praha Liboc. Za zmínku stojí především montáž liniového osvětlení do již hotového sádrokartonového podhledu v prostoru koupelny. Dvě tenké linky vedle sebe poskytují dostatek osvětlení pro prostor koupelny. Liniové osvětlení v prostoru chodby a kuchyně je stmívatelné, proto skvěle vyhovuje požadavkům klienta a zároveň poskytuje dostatek světelného výkonu v momentech kdy je to třeba.  

The Miners Coffee & Characters

OSVĚTLENÍ KTERÉ BUDÍ OBDIV

Kavárna The Miners Coffee & Characters kompletně osvětlena našimi svítidly. Není zvykem, aby v kavárně zákazníci zvedali hlavy ke stropu. Cca. 6m dlouhý a 1,5m široký světelný obdélník však budí respekt. Navíc je zavěšen na velmi tenkých ocelových lankách. Svítí dvěma směry. Nepřímo osvětluje vysoký strop s klenbou a přímo pak pracovní a návštěvní zónu kavárny. Další světelné linie, bodová světla, ale i zavěšená svítidla jsou rovněž naším návrhem, který se proměnil v praxi. Káva je skvělá zastavte se tam. 

Bistro KRO

OSVĚTLENÍ BISTRA NA KRÁLOVSKÝCH VINOHRADECH

Progresivní Bistro KRO na Náměstí Jiřího z Poděbrad jsme osvětlili bleskem. Instalace, která plní stránky řady časopisů se změřením na design je z naší dílny. Využili jsme hliníkový profil KLUS 3035 a osadili jej LED pásky CCT se změnou chromatičnosti. Výsledným efektem se kocháme dodnes. Návštěvu bistra doporučujeme vaří tam skvěle.

Retro Music Hall

OSVĚTLENÍ HUDEBNÍHO KLUBU V CENTRU PRAHY

Pro našeho klienta Retro Music Hall jsme realizovali zakázkové instalace LED osvětlení. Podíleli jsme se na celkové revitalizaci klubu na začátku ledna 2019.

Hotel Intercontinental

KOMPLETNÍ ELEKTROINSTALACE PRO FITNESS V PRAŽSKÉM HOTELU INTERCONTINENTAL

Pro investora Ulfa Bengtssona, zakladatele World Class Fitness jsme realizovali další projekt. W Fitness & Spa se nachází v samém srdci Prahy v hotelu Intercontinental. Základem celého projektu je dobře zvládnuté osvětlení. Pro všechny prostory jsme použili pouze LED technologii s možností regulace intenzity. V prostoru fitness jsme realizovali také kompletní rozvody WIFI sítě a ozvučení. V tomto projektu jsme dostali plnou důvěru investora, což se projevilo zejména v osvětlení chodby, které je umístěno v podlaze a integrováno do dlažby. I další prvky osvětlení jsou velmi nápadité, jako například osvětlení Yoga roomu. Návštěvu W Fitness & Spa doporučujeme.

Office Pro

OSVĚTLENÍ OFICEPRO V BRANDÝSE NAD LABEM

Zajímavá instalace LED osvětlení zasedací místnosti a schodiště firmy OFFICE PRO.

Rezidence Vltava

OSVĚTLENÍ MEZONETOVÉHO BYTU V PRAZE

V Rezidenci Vltava jsme provedli montáž osvětlení ALU profily s LED pásky. Na fabióny na stěnách v obývacím pokoji a ložnicích jsme použili profil Benalex XC16, přemalovaný na stejný odstín jako má omítka. Osvětlení v zábradlí, nábytku a okolo zrcadel v koupelnách je vyrobeno z profilu KLUŚ MICRO-ALU a vestavěné skříně v předsíni osvětluje oblíbená dvojice profilů do sádrokartónu KLUŚ LIPOD a KLUŚ TEKNIK. Všechna svítidla jsou osazeny našimi LED pásky a napájená zdroji Mean Well.

RD Psáry

OSVĚTLENÍ KUCHYNĚ A OBÝVACÍHO POKOJE

V novostavbě rodinného domu jsme upravovali rozvody elektro pro kuchyňskou linku a spotřebiče. Na stropě jsme vyrobili sádrokartonový podhled, který jsme po obvodu podsvětlili LED páskem v ALU profilu KLUŚ MICRO-ALU a vytvořili tak příjemné nepřímé osvětlení celého obývacího prostoru. Uvnitř podhledu jsme vyrobili tenkou světelnou linii světla z ALU profilů TEKNIK + LOKOM

Národní Třída

OSVĚTLENÍ PODKROVNÍCH KANCELÁŘÍ

Zde jsme osvětlovali podkrovní kancelářské prostory. Pro montáž jsme použili ALU profil KLUŚ DES. Tento profil je zajímavý tím, že má úložný prostor pro trafo a lze jej zavěsit na ocelové tyče, nebo jako v tomto případě na ocelová lanka. Další zvláštností profilu je možnost svítit i směrem nahoru, lze s ním tak zároveň osvítit strop, toho zde však využito nebylo. Světla je zde opravdu dostatek, takže na práci u psacího, nebo pracovního stolu dobře vidíte. ALU profily jsou osazeny našimi LED pásky a v každém jsou čtyři zdroje Mean Well LPV 60-12.

Apartmány Medvědín

OSVĚTLENÍ V APARMÁNECH MEDVĚDÍN V KRKONOŠÍCH

Ve Špindlerově Mlýně jsme provedli kompletní rekonstrukci osvětlení v nových apartmánech Medvědín. Montovali se zde jak hotová nová svítidla, tak jsme vyráběli i LED svítidla na míru z ALU profilů KLUŚ. Naším úkolem bylo sladit design osvětlení s celkovým charakterem apartmánu, kde se montoval i nový nábytek a dřevěné obložení. Prováděli jsme návrh a montáž osvětlení včetně řídících prvků pro LED pásky a bezdrátové ovládání svítidel.