Elektroinstalace

Děkujeme za váš zájem o elektroinstalace. Z důvodu vytížení našeho realizačního týmu nabízíme níže uvedené činnosti pouze v souvislosti s rozsáhlými projekty osvětlení společně s našimi LED profily a jejich montáží za účelem výroby svítidel. Pro více informací navštivte sekci inspirace osvětlení a našich dovedností.

Jsme spolehlivým partnerem pro veškeré elektroinstalační práce, ať už jde o silnoproud nebo slaboproud. Základy elektroinstalace sem chlubí téměř každý kutil, je však dobré tak klíčovou věc jakou je domovní elektroinstalace nebo rozvody elektřiny v bytě svěřit opravdovým profesionálům. Náš tým elektrikářů je odborně proškolen, splňuje potřebné vyhlášky a je připraven vám pomoci v těchto oblastech:

  • nová elektroinstalace v bytě, domě nebo komerčním prostoru
  • oprava elektroinstalace
  • rekonstrukce elektroinstalace
  • revize elektroinstalace

Potrpíme si na kvalitě odvedené práci, proto jsou naše rozvody elektřiny vždy na vysoké technické i řemeslné úrovni. Používáme moderní vybavení, měřící a identifikační přístroje. Způsoby jak zhotovit nebo rekonstruovat elektroinstalaci jsou v zásadě dva.

Montáž pod omítku

Vedení kabelů a kabelové trasy jsou umístěny v mazanině podlahy, svislé elektrické rozvody a vodiče pro svítidla jsou uloženy v předem vyfrézovaných drážkách několik milimetrů pod omítkou. Tento způsob provedení elektroinstalace ji finančně i časově náročný. Zahrnuje zednické práce spojené se začištěním drážek a finální úpravou zdiva pro malířské práce. Vedení elektřiny ve zdi je skryté, tedy není nijak esteticky rušivým elementem interiérového designu.

Montáž na povrch pomocí lištového systému nebo estetických trubek

Jednoduší cestou provedení rozvodů je povrchová elektroinstalace. Elektrické kabely jsou uloženy v PVC lištách, které vedou po povrchu zdiva do elektroinstalačních krabic. V těch jsou umístěny koncové prvky jako zásuvky a vypínače. Elektrické rozvody v lištách jsou rychleji proveditelné, bez nutnosti drážkování. Jejich zhotovení je levnější ne však zcela esteticky dokonalé.

Zejména pro komerční a rezidenční projekty nabízíme také povrchové vedení kabelů v systému opletených elektroinstalačních trubek Creative Tube. Jedná se jednoduchou formu povrchové elektroinstalace připomínající designové retro elektro rozvody.

Jak dlouho trvá elektroinstalace?

Délka provedení elektroinstalace je úměrná složitosti protažení kabelů, zhotovení kabelových tras a také velikosti a členění objektu. Rekonstrukci elektroinstalace v bytě 2KK provádíme přibližně cca. 4 až 5 dnů, byt o velikosti 3KK realizujeme cca. 5 až 6 dnů.

Ptáte se jaká je orientační cena elektroinstalace?

Stejně jako u délky provedení zaleží i zde na zadání investora a celkové náročnosti díla. Rekonstrukci silnoproudé elektroinstalace v panelovém bytě 2+1 pořídíte od 49 000,- Kč bez DPH. Odhadovaná cena pro byt 3+1 je od 69 000,- Kč bez DPH. V bytě o velikosti 1kk je odhadovaná finanční náročnost od 23.000 Kč bez DPH za zhotovení elektroinstalace

Konečné ceny vždy vycházejí také z počtu elektrických obvodů, délky použitých kabelů, designu vypínačů a zásuvek.

Jaká je záruka na provedené práce?

Na naši práci poskytujeme standardně rozšířenou záruku 36 měsíců. U materiálu se držíme záruky kterou poskytuje výrobce, standardně 24měsíců. Na námi dodanou a zhotovenou elektroinstalaci je provedena výchozí revize elektrického zařízení s příslušným výstupním protokolem. Zakázky realizujeme formou smlouvy o dílo.

Elektroinstalace Praha a Středočeský kraj

Jsme firma situovaná v Praze. Nejblíže to tedy přirozeně máme k zákazníkům z hlavního města a nejbližšího okolí. V případě rozsáhlých projektů spojených například s výrobou osvětlení do sádrokartonu jsme připraveni naše služby poskytovat v rámci celé ČR.

 

#zavolejte#

 

Těšíme se na vaši poptávku, tým Luxifer | LXF.cz