LED lišty a profily - pro LED pásky

Náš sortiment hliníkových LED profilů a ALU lišt se zaměřuje na prodej a poradenství produktů renomované společnosti KLUS DESIGN. Společnost KLUŚ je světovým lídrem ve vývoji a výrobě produktů jakou jsou LED lišty, LED profily a veškeré související příslušenství. LED profily jsou speciálně navržené hliníkové lišty vhodné pro montáž LED pásku. LED lišty mají funkční i estetický význam. Z funkčního hlediska jsou důležité pro chlazení LED pásku. To zajišťuje dlouhodobě konstantní parametry LED pásku jako jsou svítivost a životnost. LED profil dále slouží jako montážní podložka pro LED pásek. Ten se zpravidla k povrchu lepí a hliníková LED lišta je pro tento účel perfektní. Z estetického hlediska je dobré zmínit difuzor. Pod tímto názvem si lze představit plastovou krytku. Difuzor chrání LED pásek proti okolním vlivům a rozmělňuje světlo. Difuzor je speciálně vyvinut pro rozměry ALU profilu, a proto lze snadno namontovat na ALU profil. Hliníkové lišty osazené LED páskem mají široké množství využití. LED svítidla vyrobená tímto způsobem mohou sloužit jako hlavní nebo dekorativní a dekorační LED osvětlení. K hliníkovým profilům nabízíme celou řadu příslušenství jako jsou koncovky - záslepky, rohové spojky, příslušenství k zavěšení a další. V naší nabídce naleznete LED profily pro různý způsob využití. Například nástěnné,rohové, vestavné, tvarovatelné a ohebné, i pochozí a stropní.
 
ALU nebo AL lišty či profily jsou dnes velmi oblíbené pro své variabilní možnosti montáže. Veškeré produkty společnosti KLUS držíme skladem. V naší nabídce naleznete hliníkové profily a lišty pro všechny typy montáže. Ať již jde o povrchovou nebo rohovou montáž. Instalaci do sádrokartonu, dlažby, pro osvětlení skla, pro výrobu stropního a zavěšeného LED osvětlení, pro osvětlení schodů a schodiště, rohové ALU profily a lišty atd. Prodáváme široký sortiment ALU profilů a hliníkových lišt v délkách 1m, 2m a 3m.

 

 
39
13891391389
Značky
Počet LED pásků
Povrchová úprava
Specifické funkce

Stránka 1 z 3 - 170 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 170 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.