LED profily na sklo a lišty pro osvětlení skla

LED profily na sklo a lišty pro osvětlení skla LED pásky jsou speciálním typem hliníkových produktů s nejvyšší kvalitou zpracování. Slouží pro osvětlení skleněných, hrany skla nebo výrobu osvětlených skleněných polic. Tento typ dekorativního osvětlení nabízí zcela unikátní možnosti prosvětlení skla, skleněných a plexi desek.

led-osvetleni-sklenenych policpolice-s-led-osvetlenimled-profil-na-sklopolice-s-osvetlenim

Označují se jako lišty a LED profily na sklo, ale ve skutečnosti se jedná o kvalitní hliníkové produkty s širokou nabídkou příslušenství, které slouží pro osvětlení a prosvětlení skla. Není přitom téměř žádné omezení zda použijete lišty LED profily na sklo pro instalaci svítidel v interiéru nebo venkovních prostorech, kde je potřebná zvýšená třída krytí IP. Stačí jen správně vybrat požadované komponenty a příslušenství.

#showmore#

Jak vybrat lišty a LED profily pro osvětlení skla?

LED lišty na sklo a profily pro osvětlení skla umožňují elegantní a efektní osvětlení skleněných ploch, hrany skla nebo skleněné police. Po technické stránce umožňují snadnou instalaci LED pásky na hranu skla za účelem výroby osvětlení včetně nezbytných souvisejících komponent.

Při výběru vhodného ALU profilu nebo LED lišty na sklo je třeba zvážit jaký účel má osvětlení plnit. Pokud požadujete vysokou svítivost výsledného osvětlení skla budou pravděpodobně vaší volbou profily pro osvětlení skla LED pásky s možností montáže dvou a více pásků. Naopak pro dekorativní nasvětlení skleněných polic nebo tabulí plně postačují subtilní a menší hliníkové lišty.

Lišty a LED profily pro osvětlení skla mají speciální tvar a design, který se přizpůsobuje síle skleněné desky nebo tabule i požadavkům osvětlení. Využijte lišty a osvětlovací profily pro tyto účely osvětlení:

  • Osvětlení hrany skla LED pásky
  • Osvětlení skleněných polic LED pásky
  • Osvětlení skleněných příček LED pásky
  • Osvětlení skleněných reklamních tabulí LED pásky

Velkou výhodou LED osvětlení skleněných polic, příček, nebo reklamních tabulí pomocí profilů nebo lišt je možnost sestavit svítidla na míru dle přání investora, designéra nebo konstruktéra. Pomocí hliníkových lišt a profilů snadno docílíte požadované délky osvětlení. Lišty a LED profily pro osvětlení skla lze snadno krátit i prodlužovat nebo napojovat pomocí systému spojek.

Jaký májí profily a LED lišty pro osvětlení skla význam?

Lišty a profily pro LED osvětlení skla mají estetický a funkční význam. Jsou vyrobeny z kvalitního hliníku, který je lehký, odolný a zároveň výborně odvádí teplo. Dále jsou lišty a LED profily na sklo nosičem komponent pro výrobu komplexních designových svítidel jako jsou:

Estetický význam je rovněž velmi důležitý. Kompletně osazené LED profily pro osvětlení hrany skla potřebným příslušenstvím ochrání uvnitř profilu instalovaný LED pásek od prachu, vlhkosti nebo vodě. Svítidla z LED profilů jsou navíc minimalistická a designově kompaktní. Do prostor přináší dokonalý světelný zážitek.

Jakou povrchovou úpravu a barvy mohou mít lišty a LED profily na sklo?

Dle významu použití nabízíme následující barevné provedení a povrchové úpravy:

  • eloxované LED profily na sklo - matná stříbrná povrchová úprava
  • černé LED profily na sklo - kontrastní estetická varianta
  • bílé LED profily na sklo - estetická varianta
  • individuální lakování dle stupnice RAL

Jak velký světelný výkon zajistí LED profily na sklo?

Jsou skvělou náhradou za jakékoliv běžné dekorativní světlo. V závislosti na použitých komponentech mohou LED profily na sklo mohou plnit funkci doplňkového osvětlení.

Jak náročná je montáž LED profilů na sklo?

Velmi často se uvádí, že montáž profilů, lišt a LED pásků v kombinaci se sklem je jednoduchá. Pro profesionála v oboru s potřebným vybavením tomu tak skutečně je. Kutil nebo odborný hobby nadšenec může narazit během montáže na řadu technických výzev. Aby byl výsledek vašeho osvětlení perfektní doporučujeme svěřit vaši montáž profilů na sklo a zapojení LED pásků odborníkům.

Jaké jsou délky LED profilů pro sklo a možnosti dopravy?

Pro osvětlení skla nebo prosvětlení jeho hrany pravděpodobně využijete všechny nabízené délky: 1m, 2m a 3m. LED profily na sklo 3m délky přepravujme výhradně společností TOPTRANS.

4 položek celkem
hlinikovy-profil-na-sklo-KRAV-56-KLUS-18017
od 329 Kč bez DPH
od 398 Kč
Kód: A18017AZM_1
hlinikovy-profil-na-sklo-KRAV-810-KLUS-18016
od 361 Kč bez DPH
od 437 Kč
Kód: A18016AZM_1
hlinikovy-profil-na-sklo-KRAV-05IN-KLUS-18045
od 501 Kč bez DPH
od 606 Kč
Kód: A18045A_1
hlinikovy-profil-na-sklo-EX-ALU-KLUS-18043
od 775 Kč bez DPH
od 938 Kč
Kód: A18043A_1