LED lišty a profily - pro sklo a plexi

Naše nabídka hliníkových LED profilů a lišt určených k výrobě osvětlených skleněných polic nebo reklamních tabulek se zaměřuje na prodej a poradenství produktů renomované společnosti KLUS DESIGN. LED profily pro sklo jsou speciálně navržené hliníkové lišty vhodné pro montáž LED pásku. LED profil na sklo je určený k osazení sklem či plexi sklem. Nabízí propracované možnosti pro výrobu skleněných osvětlených polic případně pouze pro nasvícení skleněných ploch. LED lišty pro sklo jsou robustní konstrukce snesou velké zatížení, díky tomu jsou jedinečnými na trhu. Z funkčního hlediska jsou důležité pro chlazení LED pásku. To zajišťuje dlouhodobě konstantní parametry jako je svítivost a životnost. LED profil dále slouží jako montážní podložka pro LED pásek. Ten se zpravidla k povrchu lepí a hliníková lišta je pro tento účel perfektní. K hliníkovým profilům pro sklo nabízíme celou řadu příslušenství jako jsou koncovky - záslepky, rohové spojky, příslušenství k zavěšení a další.

ALU nebo AL lišty či profily jsou dnes velmi oblíbené pro své variabilní možnosti montáže. Veškeré produkty společnosti KLUS držíme skladem. V naší nabídce naleznete hliníkové profily a lišty pro všechny typy montáže. Ať již jde o povrchovou nebo rohovou montáž. Instalaci do sádrokartonu, dlažby, pro osvětlení skla, pro výrobu stropního a zavěšeného LED osvětlení, pro osvětlení schodů a schodiště, rohové ALU profily a lišty atd. Prodáváme široký sortiment ALU profilů a hliníkových lišt v délkách 1m, 2m a 3m.

Veškerý sortiment hliníkových profilů, lišt a příslušenství z naší nabídky sami používáme při realizacích LED osvětlení. Jejich vlastnosti do detailu známe a rádi vám odborně poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného řešení pro váš projekt.

 
283
7731283773
Značky
Počet LED pásků
Povrchová úprava

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.