ALU lišta do sádrokartonu KLUŚ TEPIKO

Kód: A18046N_1 A18046N_2 A18046N_3 Zvolte variantu
322 Kč / ks 644 Kč / ks 966 Kč / ks od 322 Kč / ks 266 Kč bez DPH 532 Kč bez DPH 798 Kč bez DPH od 266 Kč bez DPH
Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
Povrchová úprava
Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
11.12.2023 11.12.2023 11.12.2023 Zvolte variantu
  • Příslušenství: #tablink#difuzory#Difuzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážní komponenty## - je nutné zakoupit zvlášť
  • Montážní profil pro výrobu liniového osvětlení LED pásky ve stropu
  • Vhodný pro montáž formou vestavby do stropu

Detailní informace

Detailní popis produktu

LED profil KLUS TEPIKO je montážním profilem, který se zabuduje do sádrokartonového stropu či podhledu. Tento LED profil není pohledový a je vhodný pro sádrokartonářské práce se sádrokartonovými deskami o šířce 12,5mm. LED lišta TEPIKO slouží především ke zpevnění konstrukce (rastru) sádrokartonového stropu či podhledu. Pomocí lišty TEPIKO a vhodného LED profilu je možné vytvořit světelnou linii v sádrokartonu, která přesahuje do prostoru, kde je zavěšena pomocí ocelového lanka. Všechny vhodné pohledové stropní LED profily naleznete v souvisejícím příslušenství. LED profil je v povrchové úpravě neeloxovaný - neanodizovaný hliník. Součástí dodávky je pouze hliníková LED lišta. Další montážní příslušenství naleznete v #souv#souvisejícím zboží##.

LED lišta do sádrokartonu a veškeré příslušenství od společnosti KLUSDESIGN je vyrobené v EU. KLUŚ = 100% kvalita, promyšlená řešení a splněná očekávání. LED svítidlo vyrobené z hliníkové LED lišty osazené LED páskem je moderní designové řešení osvětlení.

Montáž

Montáž LED profilů do sádrokartonu začíná plánováním a před samotnou stavbou sádrokartonového stropu, stěny nebo podhledu. Je nutné hliníkovou konstrukci sádrokartonu uzpůsobit montážnímu profilu TEPIKO a to buď samotnou skladbou sádrokartonové konstrukce nebo také jejím zpevněním pomocí závěsného systému pro stavbu sádrokartonu. Pro samotné vložení profilu TEPIKO do sádrokartonu je třeba předem vytvořit drážku, do které se profil TEPIKO nainstaluje za pomocí tmelu pro sádrokartony. Deska i LED profil se zpevní zašroubováním vrutu. Můžete k tomuto účelu použít stejné vruty jakou pro připevnění sádrokartonových desek. Následuje přelepení mřížkou nebo páskou pro sádrokartony, aby spoj mezi LED profilem a SDK deskou nepraskal. Poté se profil tmelí, brousí a maluje malbou. Pro spojení více hliníkových LED profilů do jedné linie využijete úhlové nebo rovné spojky. Ty se zavlečou do příslušné kolejnice na LED profilu a dotáhnou imbusovým klíčem. Do profilu TEPIKO je dobré také připravit otvor a provléct napájecí kabel pro LED pásky. LED pásky budou umístěny v pohledovém LED profilu. Spojení profilů TEPIKO a pohledového LED profilu probíhá pomocí montážního klipu. Jedná se o malou, ale potřebnou součástku.

#sluzby#

Vlastnosti

  • Montážní základna pro další LED profily - PIKO-ZM
  • Široké množství příslušenství
  • V případě potřeby jednoduchý servis vašeho LED osvětlení
  • Volitelné délky 1m, 2m a 3m (na dotaz
  • Hliníkový LED profil je vhodný pro osazení LED páskem do 9W příkonu na 1 běžný metr. Jedná se o doporučení, které se může v závislosti na podmínkách použití LED profilu lišit.

Použití

  • LED osvětlení sádrokartonových podhledů
  • LED osvětlení sádrokartonových stropů

Technický výkres

TEPIKO_18046_tech_new

Doplňkové parametry

Kategorie: ALU profily a montážní profily
Záruka: 2 roky
povrchová úprava: neanodizované (neeloxované)
barva: stříbrná
šířka profilu: 28 mm-56 mm
typ montáže: vestavná
tvar LED svítidla: obdélníkový
spojování profilů: ZM - malý zámek
sku kód: A18046N
výška: 14,9 mm
šířka: 40 mm
tolerance délky: ±1%
doporučený max. výkon pro osazení LED pásků na 1m profilu: 9 W

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: