LED profily do dlažby a obkladu

Nejprodávanější

podlahova-lista-pro-led-pasek-HR-MAX-TW-KLUS-C1828
 
od 851 Kč
(od 703,31 Kč bez DPH)
podlahova-lista-pro-led-pasek-HR-MAX-T-KLUS-C1827
 
od 456 Kč
(od 376,86 Kč bez DPH)
podlahova-lista-pro-led-pasek-HR-MAX-KLUS-C1829
 
od 785 Kč
(od 648,76 Kč bez DPH)
podlahova-lista-pro-led-pasek-HR-ALU-KLUS-B1889
 
od 168 Kč
(od 138,84 Kč bez DPH)
podlahova-lista-pro-led-pasek-HR-LINE-KLUS-B3579
 
od 672 Kč
(od 555,37 Kč bez DPH)
5 položek celkem
podlahova-lista-pro-led-pasek-HR-ALU-KLUS-B1889
od 138,84 Kč bez DPH
od 168 Kč
+ další
Kód: B1889ANODA-1
podlahova-lista-pro-led-pasek-HR-LINE-KLUS-B3579
Doprodej
od 555,37 Kč bez DPH
od 672 Kč
+ další
Kód: B3579ANODA-1
podlahova-lista-pro-led-pasek-HR-MAX-KLUS-C1829
od 648,76 Kč bez DPH
od 785 Kč
+ další
Kód: C1829-1
podlahova-lista-pro-led-pasek-HR-MAX-T-KLUS-C1827
+ další
Kód: C1827-1
podlahova-lista-pro-led-pasek-HR-MAX-TW-KLUS-C1828
+ další
Kód: C1828-1

Podlahové profily pro LED pásky se rychle staly vyhledávanou součástí moderního LED osvětlení. Pochozí LED lišty nabízíme různých variantách pro montáž do dlažby nebo obkladu. Pochozí a pojezdové LED lišty jsou vhodné jako podlahová lišta pro LED pásek. Svou funkčností nahradí běžná světla do zámkové dlažby. Jsou  také vhodné pro montáž do obkladů a dlažby pro osvětlení koupelny.

#ShowMore#

Jaké LED profily do dlažby naleznete v nabídce?

V naší nabídce naleznete podlahové LED lišty pro montáž do obkladů nebo dlažby. Pochozí nebo pojezdové LED profily splňují vysokou třídu krytí a jsou voděodolné. Tyto LED lišty je možné použít jak v interiéru tak venkovních prostorech. LED pásek do obkladu je moderním trendem pro osvětlení koupelny, chodby a dalších prostor. Pojezdové profily nabízí velké povrchové zatížení a jsou vhodné jako venkovní osvětlení do dlažby nebo pro osvětlení zámkové dlažby. Zaměřujeme se na nabídku společnosti KLUŚ. Nášlapná lišta na LED pásek od společnosti KLUSDESIGN splňuje nevyšší kvalitativní standardy. Produkty společnosti KLUŚ LED jsou vyráběny v EU.

Jaké jsou barvy a povrchová úprava?

Nášlapný LED profil se vyrábí především v eloxované variantě. Anodizovaný al profil led je odolnější proti mechanickému poškození a povětrnostním vlivům.

Jaký májí LED profily pro osvětlení dlažby a obkladu význam?

LED profil do dlažby má funkční i estetický význam. Z funkčního hlediska splňuje hliníková lišty voděodolné krytí. Pochozí led lišta je také důležitá pro chlazení LED pásku. To zajišťuje dlouhodobě konstantní parametry jako je svítivost a životnost. Podlahový LED profil dále slouží jako montážní podložka pro LED pásek. Ten se zpravidla k povrchu lepí a hliníková lišta je pro tento účel perfektní. Z estetického hlediska je dobré zmínit difuzor. Pod tímto názvem si lze představit plastovou krytku. Difuzor chrání LED pásek proti okolním vlivům a rozmělňuje světlo. Difuzor je speciálně vyvinut pro rozměry ALU profilu, a proto lze snadno do profilu namontovat.

Jak velkého světelného výkonu je možné docílit?

LED lišty do dlažby slouží spíše pro orientační a dekorační osvětlení.

Jaké příslušenství je možné dokoupit?

Pro podlahové LED profily nabízíme příslušenství jako jsou koncovky - záslepky a difuzoryK výrobě svítidla doporučujeme naše LED pásky a LED zdroje.

Jaké jsou délky ALU LED profilů do dlažby a možnosti dopravy?

Podlahové lišty pro LED pásek nabízíme v délkách 1m, 2m a 3m. Hliníkové lišty pro led pásky délky 3m dopravujeme společností TOPTRANS.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení