LED profil na fasádu a obvodové konstrukce KLUŚ HR-OPTI
Kód: A01844A_1 A01844A_2 A01844A_3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
LED profil na fasádu a obvodové konstrukce budov HR-OPTI je určen pro malosériovou výrobu a profesionální realizaci osvětlení LED pásky s následnou instalací na obvodový plášť budov. Robustní hliníková konstrukce s klasifikací odolnosti IK10 je optimalizována pro instalaci až dvou LED pásků a umožňuje vytvářet vodotěsné světelné linie přímo na fasádě i nosných konstrukcích. Precizní technické zpracování v kombinaci s celosvětově uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové světelné vlastnosti, vysokou účinnost a dlouhou životnost osvětlovacího systému.
Důležité prodejní informace
Předmětem objednání a dodání zboží je pouze LED profil na fasádu HR-OPTI ve vybrané délce a povrchové úpravě / barvě. ALU profil sám o sobě netvoří plnohodnotné svítidlo. Doporučujeme dokoupit také #tablink#difuzory#Difuzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážní komponenty##, které zajistí perfektní funkčnost a vzhled vašeho osvětlení.
- Povrchová úprava / barva: Stříbrná - (anodizovaná - eloxovaná)
- Délka / rozměr: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potřebujete profil upravit na přesný rozměr? Využijte službu #tablink#sluzby#zkrácení LED profilových lišt na míru podle zadaných rozměrů##. Máte vlastní představu o ideálním svítidle? Využijte naši nabídku #tablink#sluzby#zakázková výroba svítidel z LED profilových lišt a příslušenství##. Sestavíme osvětlení přesně podle vašich požadavků, s profesionálním zpracováním a precizním výsledkem.
#text_banner#
Jaké doporučené způsoby využití nabízí profil pro LED pásky na fasádu HR-OPTI?
Hledáte-li způsob, jak vyrobit lineární osvětlení LED pásky na fasádu či skelet budovy, hliníkový profil HR-OPTI je ideální volbou. Nabízí profesionálům i technicky zdatným uživatelům příležitost navrhovat a konstruovat svítidla s možností:
- Přisazená montáž na povrch - profil se instaluje na povrch fasády nebo konstrukce pomocí speciálních montážních úchytů. Tento způsob umožňuje přesné vedení světelné linie podél fasády a snadný servis.
- Instalace do nezpevněných ploch - profil lze instalovat pomocí montážních trnů nebo kotev přímo do nezpevněného podkladu. Toto řešení je ideální pro nasvícení fasád z terénu a zvýraznění jejich struktury či členění.
Jaké důležité technické vlastnosti nabízí LED profil na fasádu HR-OPTI?
ALU LED profil na fasádu HR-OPTI je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny a navržen s důrazem na funkční a technicky promyšlený design. Poskytuje vysokou pevnost, efektivní odvod tepla a špičkovou mechanickou odolnost. Kompaktní, modulární design umožňuje flexibilní a inovativní řešení individuálních instalací osvětlení fasády LED pásky. Níže uvádíme jeho klíčové technické vlastnosti:
- Systémová kompatibilita s dalšími #tablink#ALU profily# umožňuje plynule navázat lineární světelný paprsek z konstrukce opláštění budovy směrem do pochozí či pojezdové plochy , čímž je možné vytvořit ucelený a vizuálně propojený architektonický světelný koncept.
- Vysoká mechanická odolnost IK10 napomáhá zajistit spolehlivý a stabilní provoz po celý rok i v náročných podmínkách.
- Komora / prostor ve spodní části profilu pro skryté vedení napájecích kabelů a elektrických rozvodů je výhodou u rozsáhlých projektů osvětlení , kde je potřeba efektivně a organizovaně spravovat elektrické napájení.
- Možnost využití systému KLUŚ CLICK - při použití kompatibilní montážní vložky lze LED pásky (řady 14K) instalovat jednoduchým zacvaknutím bez nutnosti lepení. Tento systém umožňuje rychlou montáž i demontáž LED pásku, snadný servis a čistou instalaci bez použití nástrojů či lepidel.
- Kompletní svítidlo sestavené z originálních komponent dosahuje stupně krytí IP20.
- Pro dosažení vodotěsného provedení IP68 je nutné zvolit vhodný LED pásek a během instalace správně utěsnit difuzor v určených montážních místech pomocí transparentního silikonu. Ten se aplikuje po stranách dna profilu a na kontaktní plochy (křidélka) difuzoru. Po aplikaci silikonu je nutné zajistit dostatečnou dobu pro jeho vytvrzení. Doporučuje se nanést takové množství silikonu, aby byl jemně vytlačen podél hran difuzoru. Přebytečný silikon je potřeba pečlivě odstranit pro zajištění estetického i funkčního provedení. Pouze dokonale hermeticky uzavřené svítidlo dokáže spolehlivě zabránit pronikání vlhkosti a jejímu následnému vysrážení na vnitřní straně difuzoru.
- Rozsáhlá nabídka prémiového montážního příslušenství pro špičkovou kvalitu, spolehlivost, dlouhou životnost a mimořádné světelné parametry svítidel.
- Dostupnost EULUMDAT pro výpočet umělého osvětlení.
Pro jaké LED pásky je hliníkový profil k osvětlení dlažby či zeminy vhodný?
Správný výběr světelného zdroje z kategorie LED pásky včetně dodržení konstrukčních doporučení jsou zásadní aspekty pro kvalitu a dlouhou životnost osvětlení. Pro produkt HR-OPTI platí následující doporučení:
- Pro montážní prostor 17mm v profilu HR-OPTI doporučujeme instalovat 1x LED pásek o šířce max. 17mm | Pro souvislou světelnou linii bez viditelného bodování diod LED pásku doporučujeme >96 LED/1 běžný metr (tento parametr ovlivňuje výběr kompatibilního difuzoru).
- Pro efektivní chlazení vybraného svítícího pásku doporučujeme nepřekračovat příkon: 15W / 1 běžný metr (tato hodnota se může v závislosti na podmínkách použití hliníkového profilu HR-OPTI lišit).
- Vhodné a kompatibilní produkty z naší nabídky naleznete na záložce #tablink#led-pasky#doporučené LED pásky##.
Jaké jsou základní pokyny pro montáž LED profilu na fasádu HR-OPTI?
Instalace ALU profilu pro osvětlení fasády HR-OPTI vyžaduje odborné znalosti a odpovídající montážní nebo dílenské vybavení. Vzhledem k nutnosti provádět přesné výřezy do zámkové či keramické dlažby nebo dokončovací betonáž je tento produkt určen primárně pro profesionály. Přiložené #tablink#videa#montážní video## představuje doporučený pracovní postup pro montáž LED profilu do dlažby. Níže uvádíme několik obecných i specifických doporučení:
Instalace ALU profilu HR‑OPTI pro osvětlení dlažby či zpevněných ploch vyžaduje odborné zkušenosti a odpovídající montážní i dílenské vybavení. Přiložené #tablink#videa#montážní video## představuje doporučený pracovní postup pro montáž LED profilu formou přisazení. Níže uvádíme několik obecných i specifických doporučení:
- Doporučený počet montážních úchytů (při montáži na svislé plochy):
- pro 1 běžný metr - 2ks | pro 2 běžné metry - 4ks | pro 3 běžné metry - 6ks
- Pro dosažení stupně krytí IP68 doporučujeme použít transparentní silikon určený pro venkovní aplikace s UV odolností.
- Záslepky se nasazují na profil z boku. Vybraný difuzor se do profilu vtlačí a vmáčkne z pohledové strany.
- Kompletní sortiment příslušenství naleznete na záložkách v #souv#souvisejícím zboží##.
Technický výkres
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | profil na 2 a více LED pásků |
| barva: | stříbrná |
| tvar řezu profilu / lišty: | obdélníkový |
| umístění: | na stěnu, na zem |
| typ montáže: | povrchová |
| podkladový materiál pro montáž: | zemina, fasáda |
| účel osvětlení: | dekorativní |
| směr svícení: | přímé osvětlení, nepřímé osvětlení |
| šířka profilu: | 28 mm - 56 mm |
| specifické funkce: | k zabudování, ochrana proti nárazu IK10, odolnost proti oxidaci při vysoké salinitě, vodotěsné |
| počet LED pásků: | 1 |
| možné IP svítidla: | IP68 |
| prostředí: | venkovní |
| délka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| sku kód: | A01844A |
| výška: | 28 mm |
| šířka: | 28 mm |
| tolerance délky: | ±1% |
video
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
