Montážní ALU kolejnice pro lištové osvětlení do dlažby KLUŚ HR-MAX-T
Kód: A01827N_1 A01827N_2 A01827N_3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Vestavná montážní ALU kolejnice pro lištové osvětlení do dlažby HR-MAX-T je určen pro malosériovou výrobu a profesionální realizaci osvětlení. Robustní hliníková konstrukce s klasifikací odolnosti IK10 slouží jako vodící prvek pro kompatibilní #tablink#profily#osvětlovacími profily##. Umožňuje vytvářet pochozí či pojezdové vodotěsné světelné linie v chodnících, cestách, cyklostezkách, terasách, veřejných prostranstvích, příjezdových komunikacích i parkovištích. Precizní technické zpracování v kombinaci s celosvětově uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové světelné vlastnosti, vysokou účinnost a dlouhou životnost osvětlovacího systému.
Důležité prodejní informace
Předmětem objednání a dodání zboží je pouze LED kolejnice do dlažby či zeminy HR-MAX-T ve vybrané délce a povrchové úpravě / barvě. ALU kolejnice sama o sobě netvoří plnohodnotné svítidlo. Doporučujeme dokoupit také #tablink#profily#Osvětlovací profily## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážní komponenty##, které zajistí perfektní funkčnost a vzhled vašeho osvětlení.
- Povrchová úprava / barva: Stříbrná - (neanodizovaná)
- Délka / rozměr: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
- Nezapomeňte na doplňkový sortiment: pro správnou instalaci této montážní kolejnice a osvětlovací lišty je nezbytné objednat montážní #tablink#nezapomente#klipy HR-MAX##, které jsou nutný doplněk během dokončovacích prací a utěsnění silikonem.
- Doporučený počet montážních klipů: pro 1 běžný metr - 2ks | pro 2 běžné metry - 3ks | pro 3 běžné metry - 4ks
Potřebujete kolejnici upravit na přesný rozměr? Využijte službu #tablink#sluzby#zkrácení LED profilových lišt na míru podle zadaných rozměrů##. Máte vlastní představu o ideálním svítidle? Využijte naši nabídku #tablink#sluzby#zakázková výroba svítidel z LED profilových lišt a příslušenství##. Sestavíme osvětlení přesně podle vašich požadavků, s profesionálním zpracováním a precizním výsledkem.
#text_banner#
Jaké doporučené způsoby využití nabízí vestavná ALU kolejnice pro lištové osvětlení do dlažby HR-MAX-T?
Hledáte-li způsob, jak vyrobit lineární osvětlení LED pásky do dlažby či zeminy, hliníková kolejnice HR-MAX-T je ideální volbou. Nabízí profesionálům i technicky zdatným uživatelům příležitost navrhovat a konstruovat svítidla s možností:
- Vestavby do keramické či zámkové dlažby - kolejnice se instaluje do předem připravené drážky v dlažbě nebo podkladním betonu. Po osazení vytváří souvislou světelnou linii zarovnanou s povrchem, vhodnou pro nasvícení chodníků, nástupních ploch, teras či veřejných komunikací s možností pochozí i pojezdové zátěže.
- Vestavby do nezpevněných ploch - instalace probíhá do připraveného lože ve štěrku nebo zemině se stabilizačními vrstvami. Tento způsob umožňuje realizaci lineárního osvětlení v zahradní architektuře, podél cest, záhonů nebo parkových ploch.
Jaké důležité technické vlastnosti nabízí vestavná ALU kolejnice do dlažby či zeminy HR-MAX-T?
Vestavná ALU LED kolejnice k zabudování do dlažby či zeminy HR-MAX-T je vyrobena z kvalitní hliníkové slitiny a navržena s důrazem na funkční a technicky promyšlený design. Poskytuje vysokou pevnost a špičkovou mechanickou odolnost. Kompaktní, modulární design umožňuje flexibilní a inovativní systémové řešení individuálních instalací osvětlení LED pásky v pochozí či pojezdové ploše. Níže uvádíme jeho klíčové technické vlastnosti:
- Vysoká mechanická odolnost IK10 s možností pochozí i pojezdové zátěže.
- Možnost instalace spojky pro lišty ZM umožňuje pevné a přesné spojení, zajišťuje stabilitu konstrukce a usnadňuje montáž delších světelných systémů.
- Rozsáhlá nabídka prémiového montážního příslušenství pro špičkovou kvalitu, spolehlivost, dlouhou životnost a mimořádné světelné parametry svítidel.
Jaké jsou základní pokyny pro montáž vestavné ALU kolejnice do pochozích či pojezdových ploch HR-MAX-T?
Instalace ALU kolejnice HR‑MAX-T do dlažby či zpevněných ploch vyžaduje odborné zkušenosti a odpovídající montážní i dílenské vybavení. Vzhledem k nutnosti přesného opracování podkladu (výřezy do dlažby, příprava drážek nebo betonových loží) a navazujících stavebních prací je tento systém určen především pro profesionální realizační firmy a zkušené montážníky. Přiložené #tablink#videa#montážní video## představuje doporučený pracovní postup pro montáž LED kolejnice do dlažby. Níže uvádíme několik obecných i specifických doporučení:
- Využijte technický difuzor během montáže kolejnice HR-MAX-T do vybraného povrchu. Během stavebních prací účinně chrání osvětlovací prostor před prachem a nečistotami. Po dokončení stavebních prací se technický difuzor vyndá a do prostoru se vsadí kompatibilní #tablink#profily#osvětlovací profil##.
- Pro dokončovací práce využijte montážních silikonových tmelů a #tablink#nezapomente#klipů HR-MAX##.
- Záslepky se nasazují do kolejnice z boku.
- Kompletní sortiment příslušenství naleznete na záložkách v #souv#souvisejícím zboží##.
Technický výkres
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | montážní kolejnice |
| barva: | stříbrná |
| tvar řezu profilu / lišty: | obdélníkový |
| umístění: | na zem |
| typ montáže: | vestavná |
| podkladový materiál pro montáž: | dlažba, zemina |
| šířka profilu: | 28 mm - 56 mm |
| specifické funkce: | k zabudování, odolnost proti oxidaci při vysoké salinitě |
| spojování profilů: | ZM - malý zámek |
| specifické umístění: | na podlahu |
| prostředí: | venkovní |
| délka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| sku kód: | A01827N |
| výška: | 29,2 mm |
| šířka: | 37,6 mm |
| tolerance délky: | ±1% |
video
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
