Vestavná voděodolná LED lišta do sádrokartonu KLUŚ HR-SLIM-KOZ
Kód: A00037N_1 A00037N_2 A00037N_3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Vestavná LED lišta k zabudování do sádrokartonu HR-SLIM-KOZ je určena pro malosériovou výrobu a profesionální realizaci osvětlení v podhledu nebo stěnách ze sádrokartonu o tloušťce 12,5mm. Robustní hliníková konstrukce s klasifikací odolnosti IK08 je navržena pro instalaci jednoho LED pásku a umožňuje realizaci voděodolných bezrámečkových světelných linií, včetně polygonálních tvarů podle individuálních architektonických požadavků. Díky preciznímu technickému zpracování v kombinaci s celosvětově uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové světelné vlastnosti, vysokou účinnost a dlouhou životnost osvětlovacího systému.
Důležité prodejní informace
Předmětem objednání a dodání zboží je pouze vestavná LED lišta do sádrokartonu HR-SLIM-KOZ ve vybrané délce a povrchové úpravě / barvě. ALU lišta sama o sobě netvoří plnohodnotné svítidlo. Doporučujeme dokoupit také #tablink#difuzory#Difuzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážní komponenty##, které zajistí perfektní funkčnost a vzhled vašeho osvětlení.
- Povrchová úprava / barva: Stříbrná - (neanodizovaná)
- Délka / rozměr: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potřebujete lištu upravit na přesný rozměr? Využijte službu #tablink#sluzby#zkrácení LED profilových lišt na míru podle zadaných rozměrů##. Máte vlastní představu o ideálním svítidle? Využijte naši nabídku #tablink#sluzby#zakázková výroba svítidel z LED profilových lišt a příslušenství##. Sestavíme osvětlení přesně podle vašich požadavků, s profesionálním zpracováním a precizním výsledkem.
#text_banner#
Jaké doporučené způsoby využití nabízí vestavná lišta pro LED pásek k zabudování do SDK HR-SLIM-KOZ?
Hledáte-li způsob jak vyrobit minimalistické podhledové osvětlení LED páskem do stropu ze sádrokartonu, hliníková lišta HR-SLIM-KOZ je ideální volbou. Nabízí profesionálům i technicky zdatným uživatelům příležitost navrhovat a konstruovat vestavná svítidla pro sádrokartonové podhledy s možností:
- Vestavby do sádrokartonu zabudováním lišty - umožňuje její montáž do SDK podhledu nebo příčky v libovolném místě, přičemž montáž probíhá výhradně z pohledové (čelní) strany do předem připraveného montážní otvoru. Díky tomuto řešení je možné lištu zabudovat i dodatečně, tedy i do již dokončených nebo existujících sádrokartonových stropů a podhledů, bez nutnosti zásahů do nosné konstrukce. To výrazně usnadňuje instalaci při rekonstrukcích nebo úpravách interiérů.
Jaké důležité technické vlastnosti nabízí vestavná sádrokartonová lišta na LED pásek HR-SLIM-KOZ?
Vestavná ALU LED lišta k zabudování do sádrokartonu HR-SLIM-KOZ je vyrobena z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, která poskytuje vysokou pevnost, efektivní odvod tepla a mechanickou odolnost. Minimalistický, modulární design umožňuje flexibilní a inovativní řešení individuálních instalací osvětlení LED páskem v sádrokartonu. Níže uvádíme její klíčové technické vlastnosti:
-
Systémová kompatibilita s dalšími #tablink#ALU lištami# umožňuje vytvářet plynulý lineární světelný paprsek vedený od podlahy přes stěnu až ke stropu, čímž vzniká ucelený architektonický světelný koncept.
- Produktový design pro dosažení bezrámečkové instalace společně se sádrokartonovými deskami 12,5mm.
- Vysoká mechanická odolnost IK08 zajišťuje spolehlivou ochranu proti nárazům a mechanickému namáhání i v náročných podmínkách.
- Možnost individuální úpravy tvaru formou ohnutí nebo prohnutí - vše této o službě se dočtete v článku.
- Minimální poloměr s difuzorem uvnitř ohybu 600mm.
- Minimální poloměr s difuzorem vně ohybu 1000mm.
- Kompletní svítidlo sestavené z originálních komponent dosahuje stupně krytí IP20. Pomocí speciálního krytu, který se instaluje jednoduchým zacvaknutím, lze snadno zvýšit odolnost na krytí IP65.
- Pro dosažení voděodolného provedení IP67 je nutné zvolit vhodný LED pásek a během instalace správně utěsnit difuzor v určených montážních místech pomocí transparentního silikonu. Ten se aplikuje po stranách dna lišty a na křidélka difuzoru. Doporučuje se nanést takové množství silikonu, aby byl jemně vytlačen podél hran difuzoru. Přebytečný silikon je třeba odstranit a nechat řádně zaschnout.
- Rozsáhlá nabídka prémiového montážního příslušenství pro špičkovou kvalitu, spolehlivost, dlouhou životnost a mimořádné světelné parametry svítidel.
- Dostupnost EULUMDAT pro výpočet umělého osvětlení.
Pro jaké LED pásky je hliníková vestavná lišta k osvětlení sádrokartonového stropu HR-SLIM-KOZ vhodná?
Správný výběr světelného zdroje z kategorie LED pásky včetně dodržení konstrukčních doporučení jsou zásadní aspekty pro kvalitu a dlouhou životnost osvětlení. Pro produkt HR-SLIM-KOZ platí následující doporučení:
- Pro montážní prostor 11,3 mm v liště HR-SLIM-KOZ doporučujeme instalovat 1x LED pásku o šířce max. 10mm | Pro souvislou světelnou linii bez viditelného bodování diod LED pásku doporučujeme >180 LED/1 běžný metr (tento parametr ovlivňuje výběr kompatibilního difuzoru).
- Pro efektivní chlazení vybraného svítícího pásku doporučujeme nepřekračovat celkový příkon svítidla: 19W / 1 běžný metr (tato hodnota se může lišit v závislosti na podmínkách použití hliníkové lišty HR-SLIM-KOZ).
- Vhodné a kompatibilní produkty z naší nabídky naleznete na záložce #tablink#led-pasky#doporučené LED pásky##.
Jaké jsou základní pokyny pro montáž vestavné SDK LED lišty HR-SLIM-KOZ?
Instalace LED lišty pro osvětlení podhledu HR-SLIM-KOZ vyžaduje odborné zkušenosti a vhodné montážní či dílenské vybavení. Vzhledem k nutnosti integrace lišty do sádrokartonové konstrukce a provedení souvisejících dokončovacích prací, jako je broušení a tmelení, je tento produkt určen především pro profesionály a odborné montážní firmy. Přiložené #tablink#videa#montážní video## představuje doporučený pracovní postup pro montáž LED lišty do sádrokartonu. Přinášíme také několik obecných i specifických doporučení:
- Záslepky se nasazují na lištu z boku. Vybraný difuzor se do profilu vtlačí a vmáčkne z čelní strany.
- Kompletní sortiment příslušenství naleznete na záložkách v #souv#souvisejícím zboží##.
Technický výkres
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásek |
| barva: | stříbrná |
| tvar řezu profilu / lišty: | obdélníkový |
| umístění: | na strop, na stěnu |
| typ montáže: | vestavná |
| podkladový materiál pro montáž: | sádrokarton |
| účel osvětlení: | hlavní |
| směr svícení: | přímé osvětlení |
| šířka profilu: | 57 mm - 154 mm |
| specifické funkce: | k zabudování, možnost ohýbání v kolmé rovině svitu |
| počet LED pásků: | 1 |
| možné IP svítidla: | IP20 |
| prostředí: | vnitřní (interiér), venkovní |
| délka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| sku kód: | A00037N |
| výška: | 10 mm |
| šířka: | 58,8 mm |
| tolerance délky: | ±1% |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
