Návrh osvětlení a konzultace

Kód: 160
508 Kč / hod 420 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úvod

Jsme nejen eshopem, ale také realizační firmou. Nabídka našich služeb je široká ( Osvětlení, elektroinstalace a stavební interiérové úpravy) Více na luxifer.cz. V případě návrhu osvětlení vám poskytneme kompletní poradenství. Vyslechneme vaše požadavky, přání a očekávání. Společně pak najdeme řešení pro váš projekt. Velkou výhodou je naše zkušenost a přesah do řemesel, která s osvětlením úzce souvisí.

Pro inspiraci osvětlení klikněte zde...

Uvažujete nad projektem osvětlení? Potřebujete se poradit nad možnostmi a způsoby osvětlení, nebo možnostmi ovládání osvětlení? Přesně pro Vás je určena tato služba. Nutno podotknout, že budeme-li zakázku realizovat, částku za vypracování návrhu osvětlení včetně cenové nabídky vám v konečné fakturaci z celkové částky odečteme. Čas našich odborníků je limitován. Bohužel není možné pokrýt objem poptávek a zajistit všem zákazníkům kvalitní servis. Platbou zálohy za službu společně zajistíme, že naši odborníci se vašemu projektu budou v uvedeném čase věnovat s maximálním nasazením.

Postup je následující. S návrhy osvětlení začínáme na základě zaslání půdorysu. S ním se seznámíme. Dále následuje schůzka v našem showroomu. Během schůzky si vysvětlíme očekávání, které od osvětlení máte. Začneme si procházet možnosti, které jsou na trhu k dispozici. Probereme také systém ovládání LED osvětlení, přípravu elektroinstalace a další navazující činnosti. Po schůzce máme obecnou představu jak by mohlo být koncové osvětlení realizováno. Dalším krokem je buď zaslání prvního návrhu nebo ještě koordinační schůzka v místě realizace. Postupně pak ladíme projekt k finálnímu výsledku. který naleznete například v našich referencích.

Potřebujete-li pomoci kontaktujte nás - info@lxf.cz

Postup pro objednání služby:

  1. Zašlete nám půdorys s obecným popisem na info@lxf.cz
  2. Kontaktujeme vás a domluvíme si schůzku
  3. S vaším konkrétním projektem se seznámíme a doporučíme jak jej realizovat
  4. Zašleme návrh osvětlení nebo svítidel
  5. Případně provedeme realizaci vašeho projektu - částka za vypracování návrhu osvětlení bude v tomto případě odečtena z koncové fakturace.

Cena za službu:

  • 420Kč bez DPH za hodinu - v případě rozsáhlých projektů je cena k jednání.
#sluzby#

Doplňkové parametry

Kategorie: Naše služby
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: