Inspirace osvětlení interiéru a venkovních prostor

Libí se vám moderní designové, minimalistické nebo retro svítidla? Načerpejte u nás inspiraci osvětlení interiéru nebo venkovních prostor. Zobrazené fotografie představují naše již realizované projekty nebo možnosti, které náš tým dokáže zhotovit.

Možnosti osvětlení rezidenčních nebo komerčních objektů jsou velmi pestré. Naše společnost se zaměřujeme především na sortiment svítidel a komponent osvětlení Creative Cables a dále na produkty minimalistického osvětlení KLUŚ. Pokud jsou projekty osvětlení komplexní zabýváme se dodávkou i dalších typů svítidel.

Interiéry rezidenčních projektů bydlení:

Interiéry jsou naší doménou. Navrhli a zhotovili jsme jsme již mnoho projektů, v některých zakázkách také s přímou návazností na kompletní interiérové rekonstrukce bytů nebo komerčních prostor. Náš tým profesionálů je připraven si poradit i s vaším projektem osvětlení.

Interiéry komerčních prostor:

Venkovní prostory:

Inspirace osvětlení obývacího pokoje

Inspirace osvětlení obývacího pokoje je vyhledávané téma architektů, designérů, ale také individuálních investorů. Pro osvětlení obývacího pokoje nabízíme moderní, designová řešení, které vynikají jedinečností každého konkrétního řešení a pokročilými funkcemi ovládání.

Osvětlení produkty KLUŚ - Lze charakterizovat jako minimalistické a moderní osvětlení obývacího pokoje. Jemné světlené linie mohou být integrovány přímo ve stropě nebo podhledu. Pro tento účel se využívají hlavně LED profily do sádrokartonu. Vzhledem luxusní osvětlení do obýváku je možné dosáhnout svěšením profilů ze stropu. Pro tento účel využijte stropní LED profily a závěsné LED lišty.

Osvětlení produkty Creative Cables - Může být charakterizováno jako retro osvětlení obývacího pokoje. Závěsné lustry a stropní lampy na žárovky svým vzhledem a designem reprezentují klasická svítidla v moderním provedení. Tento sortiment osvětlení přináší také velkou variabilitu a flexibilitu bez nutnosti složitých stavebních úprav. Pomocí komplexní nabídky komponent pro výrobu osvětlení je možné sestavit a vyrobit individuální světlené sestavy a svítidla, která plně korespondují s interiérovým designem.

Inspirace osvětlení obývacího pokoje a kuchyně

Propojení obývacího pokoje s kuchyní je v dnešní projektech rezidenčního bydlení velmi oblíbené. Osvětlení obývacího pokoje a kuchyně je pro světlené techniky a interiérové designéry vždy výzvou. Je třeba vzít v potaz relaxační a odpočinkové zóny prostoru společně s jídelní a kuchyňskou částí. Celkový prostor a jeho konkrétní zóny se od sebe liší požadavky na intenzitu a chromatičnost osvětlení. Osvětlení obývacího pokoje a kuchyní je dobré vhodně naplánovat tak, aby osvětlení plně korespondovalo s vašimi požadavky a očekáváním. Načerpejte u nás trochu inspirace...

Osvětlení produkty KLUŚ - Nabízí perfektní možnosti přechodu světlených linií do různých zón v interiéru. Tento typ osvětlení je možné kombinovat s klasickými svítidly a lustry. Po technické stránce platí vše co bylo napsáno víše u osvětlení obývacího pokoje. Vypíchneme snad jen možnost, že osvětlení LED pásky nabízí možnost ovládat ovládání barev a intenzity osvětlení. K uvedenému je třeba zvolit požadovaný způsob řízení osvětlení a LED ovladače.

Osvětlení produkty Creative Cables - Klasická svítidla svěšená ze stropu jsou skvělým typem dekorativního osvětlení interiéru. Umožňují, vytvořit příjemnou atmosféru i funkční osvětlení konkrétního prostoru nebo zóny. Jsou vhodná pro osvětlení jídelního stolu, kuchyňského ostrůvku nebo konferenčního stolku.

Inspirace osvětlení kuchyně

Prostor kuchyně je specifický, proto vyžaduje při návrhu osvětlení speciální péči světleného technika. Nejčastěji se při návrhu zabýváme dvěma zónami osvětlení, které se vzájemně doplňují a vytváří dostatečné osvětlení kuchyně. Důležité osvětlení kuchyňské linky doplňují stropní svítidla.

Vhodné a dostatečné osvětlení prostoru kuchyně, včetně pracovní plochy je stěžejní prvkem vašich kulinářských dovedností. Na přípravu pokrmu, vaši bezpečnost a dokonalý přehled v prostoru doporučujeme využít dostatečně výkonné osvětlení. Naše kolekce fotografií ze sekce "osvětlení kuchyně inspirace a možnosti" představuje doporučená řešení a možnosti osvětlení také pro váš projekt.

Osvětlení produkty KLUŚ - Rohové LED profily využijete pro osvětlení pracovní desky kuchyňské linky. Aktuálně se jedná o nejrozšířenější formu podlinkového osvětlení, které přináší mimořádnou modularitu použití a všechny výhody LED technologie. Stropní LED profily a LED profily do sádrokartonu pak nabízí možnost výroby osvětlení prostoru, barového pultu nebo jídelního stolu LED pásky.

Osvětlení produkty Creative Cables - Řeší osvětlení kuchyně zcela inovativní a dekorativní formou. Možnost přizpůsobení materiálu a barev světel vašemu projektu osvětlení kuchyně, patří mezi největší výhody tohoto sortimentu. Bez velkých stavebních úprav nabízí svítidla velkou flexibilitu a modularitu použití. Oblíbenou formou osvětlení kuchyní, jídelních stolů a barových pultů jsou bodové lustry nebo velké lustry typu pavouk.

Inspirace osvětlení ložnice

Inspirace osvětlení ložnice představuje soubor možností dekorativního a hlavního osvětlení místnosti. Po funkční stránce by osvětlení ložnice mělo plnit několik významů. Hlavní a výkonné osvětlení využijete především ve dne. Naopak ve večerních hodinách je intenzivní osvětlení nežádoucím jevem. V tomto časovém dobí rádi využíváme tlumené ambientní osvětlení. Velmi oblíbené je AMBER osvětlení bez složky modrého světla. Inspirace osvětlení ložnice zahrnuje také čtecí lampičky na noční stolek, které jsou významným typem dekorativního a doplňkového osvětlení.

Osvětlení produkty KLUŚ - Vestavné LED profily nabízí možnost výroby osvětlení čela postele nebo dalších truhlářských prvků. Pro podsvícení lůžka nebo celé postele je možné využít povrchové LED profily se snazším způsobem montáže.

Osvětlení produkty Creative Cables - Nabízí zejména dekorativní možnosti osvětlení. Doménou produktové nabídky jsou lustry do ložnice, lampy na čtení k posteli nebo lampičky na noční stolek. Sortiment se vyznačuje možností výběru a sestavení produktu dle specifických požadavků na funkčnost nebo design.

Osvětlení koupelny inspirace

Inspirace osvětlení koupelny zahrnuje mnoho jedinečných světlených řešení. Koupelna může být prostorem pro relaxaci i rutinní denní činnosti. Při plánování osvětlení je dobré myslet na oba scénáře. Stropní světlo do koupelny je zpravidla hlavním zdrojem světla, které je vhodné doplnit například osvětlením zrcadla, podsvícením soklu vany nebo osvětlením niky ve sprchovém koutě. Tyto a další prvky osvětlení utváří očekávanou funkčnost osvětlení v koupelně jako celku.

Osvětlení produkty KLUŚ - Designové osvětlení do koupelny reprezentují minimalistické produkty spojené s LED profily. S jejich pomocí snadno vyrobíte podsvětlení soklu vany nebo osvětlení niky v obkladu. Osvětlení dlažby je pak samostatnou disciplínou kde pochozí profily musí splnit vysokou mechanickou odolnost a vodotěsnost. Konstrukčně pro tento typ osvětlení můžeme doporučit LED profily do obkladu nebo dlažby.

Osvětlení produkty Creative Cables - Útulné koupelny vintage, retro nebo rustikálního stylu rozzáří svítidla na LED žárovky. Mohou být dokonalou dekorací, která však splňuje veškerá požadavky na bezpečnost a světelný komfort.

Inspirace osvětlení chodby

Osvětlení chodby jakožto spojovací místnosti má také svá specifika. Chodby bývají mnoho případech osvětleny jak za denního světla, tak večer za šera či tmy. Správný návrh osvětlení chodby bere v potaz oba režimy osvětlení jak denní, tak noční.

Osvětlení chodby během dne by mělo být dostatečně intenzivní, aby zlepšovalo komfort pohybu osob v prostoru. V noci může být velká intenzita světla při jeho rozsvícení naopak nežádoucí. Speciálně u rezidenčních projektů bydlení může špatně navržené noční osvětlení způsobit narušení nočního režimu. Intenzivní noční osvětlení chodby s modrou složkou světla vás i při krátkém cestování po bytě dokonale probere a nastaví do produktivního režimu. Opětovné usínání a spánek nemusí být v tomto případě snadnou záležitostí. Zkušený světlený technik zařadí i pro osvětlení chodby úpravu intenzity světla nebo orientační osvětlení chodby v různé podobě a provedení.

Osvětlení produkty KLUŚ - Umožňují osvětlení chodby LED pásky a to jak stropní tak nástěnné. Pomocí tohoto sortimentu je možné dosáhnout oblíbené světlené linie, které v různých a proměnlivých délkách protínají strop a přilehlou stěnu. Nástěnné LED profily jsou také vhodným řešením pro osvětlení chodby s možností dosažení přímého i nepřímého osvětlení.

Osvětlení produkty Creative Cables - Hravost a dokonalá modularita osvětlení je potěšením pro všechny kreativní duše. Zapomeňte na klasická stropní světla do chodby, nebo nástěnné osvětlení. Systémy interiérových světelných řetězů Filé nebo trubicových svítidel Esse S14d přináší jedinečné možnosti výroby unikátních světlených sestav, které dokonale respektují tvar chodby a prostoru.

Inspirace osvětlení schodiště

Pro osvětlení schodiště platí z velké části informace, které jsme napsali pro osvětlení chodby. Inspirace osvětlení schodiště zahrnuje jak lustry, lineární svítidla tak orientační osvětlení. Rovněž osvětlení schodů a schodiště by mělo zahrnovat jak denní tak noční režim. Pohyb osob na schodišti by měl být vždy harmonií pohodlí, komfortu a bezpečí. Cílem různých typů osvětlení pro schodiště je dosažení bezpečného a příjemného prostředí v komerčních i rezidenčních projektech bydlení.

Osvětlení produkty KLUŚ - Začneme podsvícením schodů pro tento účel jsou vyvinuty speciální hliníkové schodové hrany a LED profily na schody. Moderní osvětlení schodiště mohou reprezentovat také zapuštěné světlené line ve stěně. Pro tento účel jsou vhodné jak LED profily do sádrokartonu tak nástěnné LED profily. Designové osvětlení schodů mohou reprezentovat také LED pásky umístěné v madle zábradlí. Pro tento účel slouží nejlépe LED profily k zapuštění a vestavbě do zvoleného materiálu.

Osvětlení produkty Creative Cables - Vybrat nástěnné světlo na schodiště nebo dokonce lustr nad schodiště je našimi produkty velmi snadné. Svítidla jsou složena z komponent, proto je jejich výroba nebo úprava ve formě prodloužení délky jednotlivých ramen snadnou záležitostí. Svou flexibilitou a možností přizpůsobení se konkrétnímu projektu jsou vyhledávaným prvkem osvětlení.

Inspirace osvětlení podlahy

Podlahové osvětlení je designovým typem dekorativního osvětlení. Prostor osvětlí měně obvyklým způsobem, který je však mimořádně vzhledově atraktivní. Je perfektní jako doplňkové a orientační osvětlení v interiérech i venkovních prostorech.

Osvětlení produkty KLUŚ - Osvětlení podlahy LED pásky se zvýšenou voděodolností je pomocí LED profilů do dlažby či obkladu snadnou záležitostí. Nabízí unikátní možnosti výroby liniových svítidel polygonálních tvarů. Samozřejmostí je vodotěsnost a vysoká mechanická odolnost.

Inspirace osvětlení venkovních prostor

Moderní rezidenční i komerční projekty zahrnují rovněž venkovní osvětlení, které zvyšuje celkovou atraktivitu objektu. Přinášíme inspiraci pro venkovní světla na fasádu, osvětlení balkónu nebo pergoly. Mezi speciální produkty našeho sortimentu patří také osvětlení venkovní dlažby a příjezdových nebo přístupových cest k objektu.

Osvětlení fasády, venkovních prostor a parkoviště je rovněž skvělým prvkem bezpečnosti při orientaci osob v prostoru za šera či tmy. Nabízí unikátní světlený komfort s možností integrace do Smart Home řešení.

Osvětlení produkty KLUŚ - Linie venkovního osvětlení patří mezi charakteristické sortimentu tohoto výrobce. Osvětlení odpovídá projektovým požadavkům a lze u něj upravit délku, intenzitu osvětlení a způsob ovládání pro každé konkrétní svítidlo. Využijte LED profily pro komplexní řešení osvětlení exteriéru budov.

Osvětlení produkty Creative Cables - Inspirace osvětlení zahrady pomocí vodotěsných produktů řady EIVA je dokonalým dekorativním prvkem s vysokou mírou flexibility použití pro osvětlení pergoly, altánu nebo venkovního jídelního stolu. Skvělým prvkem osvětlení venkovních prostor a speciálních událostí jakou jsou rodinné oslavy nebo svatby jsou venkovní lustry nebo venkovní světlené řetězy s okouzlujícím designem a kvalitním zpracováním.

Inspirace osvětlení komerčních prostor

Projekty osvětlení komerčních prostor vyžadují perfektní plánování a výběr vhodných světlených řešení. Zcela jiné světlené zdroje zahrnuje inspirace osvětlení kanceláře a inspirace osvětlení restaurace. V některých případech se světlená řešení mohou podobat, zcela jistě však budou zahrnovat jinou barvu a intenzitu světla.

Naši světlení technici přesně vědí, jak navrhnout, sestavit a vyrobit osvětlení pro komerční projekt ať již se jedná o velké prostory či malé provozovny. Rozsah našeho sortimentu nám umožňuje navrhnout zcela inovativní kombinaci minimalistického designového osvětlení v kombinaci s trendy vintage nebo retro svítidly. Posuďt sami z inspirac

Vzhledem k rozsahu světleného projektu a provozní době osvětlení je vhodné zvolit pokročilé řízení osvětlení, které pomocí regulace intenzity světla, nastavení režimu a scén svítidel umožní energeticky efektivní a komfortní ovládaní svítidel. V profi projektech osvětlení komerčních prostor se nejčastěji využívají DALI ovladače LED pásků a stmívače osvětlení pro řízení svítidel.

Osvětlení produkty KLUŚ - Produkty lineárního osvětlení polygonálních tvarů pro kancelářské prostory, restaurace, bary nebo velké lobby prostory zahrnují komplexní řešení osvětlení. Svítidla mohou být přisazená, zavěšená nebo zapuštěná do zvoleného materiálu.

Osvětlení produkty Creative Cables - Využijte inspirace pro osvětlení kavárny restaurace, baru a dalších prostor, které vyžadují velkou modularitu osvětlení při zachování útulné atmosféry. Pomocí textilních kabelů, objímek a žárovek snadno dosáhnete požadovaného světleného řešení, které reprezentuje krásný design a jednoduchost montáže bez velkých stavebních úprav. Komplexní sada komponent pro výrobu svítidel umožňuje vedení kabelů po povrchu a svěšení v místech, kde to projekt nebo organizace prostoru vyžaduje.