Osvětlení kuchyňské linky a podlinkové LED osvětlení

Osvětlení kuchyňské linky a podlinkové LED osvětlení má zcela zásadní funkční i estetický význam. Správně navržené, sestavené a vyrobené osvětlení pracovní desky kuchyně vytvoří optimální světelné podmínky při přípravě pokrmů a zlepší celkovou estetiku prostoru. Umožní vám snadno najít veškeré potřebné náčiní, nádobí a suroviny.

Naše technické a vývojové oddělení připravilo komponenty a ready-made sady LED pásku pod kuchyňskou linku v ucelené produktové nabídce. Navíc s možností úpravy délky svítidla na požadovaný rozměr. Jednotlivé díly stavebnice a komponenty jsou připraveny k individuální montáži, kterou zvládne i zručný hobby uživatel. Zakoupit a namontovat LED světla pod linku nebylo nikdy snazší.

#showmore#

Jaké typy osvětlení pod kuchyňskou linku naleznete v naší nabídce?

Naše nabídka se zaměřuje na osvětlení kuchyně LED pásky vysoké svítivosti, odpovídající barevné teploty a výkonu. LED pásky do kuchyně s instalací pod horní skřínky považujeme v současné době za nejlepší formu osvětlení pracovní plochy kuchyňské linky. Připravili jsme pro vás několik řešení připravených sad osvětlení se základním rozdělením:

  • Zapojení sady osvětlení kuchyňské linky do zásuvky na 230V. 
  • Připojení světla pod kuchyňskou linku na vývod 230V, který může být připraven elektrikářem nebo je na místě připraven po demontáži dříve používaného světla pod linku.

Po výběru typu zapojení přichází následná možnost volby tvaru a umístění světla pod kuchyňskou linku. Na výběr jsou zejména tyto tvary svítidel:

  • rohová svítidla pod kuchyňskou linku - instalují se do rohu mezi horní skřínku a přilehlou stěnu
  • lineární podlinková svítidla - instalují se ze spodní strany kuchyňské skřínky nebo police

Výhodou předpřipravené sady je individuální volba délky svítidla. Naše předpřipravené sady nabízí délku do 1m, do 2m, nebo do 3m. Při výběru délky pak jen vyberete požadovanou variantu a upřesníte nám váš specifický rozměr. Náš technický tým připraví požadovanou délku osvětlení dle vašich požadavků. Svítidla z předpřipravených sad skvěle nahradí nejoblíbenější rozměry podlinkových světel jako:

  • LED světlo pod linku 150 cm délky
  • LED osvětlení kuchyňské linky 120 cm délky

Další možností výběru vhodného osvětlení do kuchyně pod linku je také způsob ovládání. I zde nabízíme možnost výběru. Vaším favoritem mohou být LED lišty nad kuchyňskou linku s dotykovým ovládáním. Skvělou obslužnost zajišťují také bezdotykové miniaturní LED ovladače zabudované přímo v LED profilu nebo liště. Roli vypínače pro osvětlení může sehrát také klasický nástěnný vypínač. Na tento způsob ovládání musí být elektrické rozvody pro kuchyň nachystány před samotnou montáží kuchyně a osvětlení. U drtivé většiny instalací našich předpřipravených sad na tento fakt nebylo myšleno proto LED světla pod kuchyňskou linku s vypínačem, který je dálkový, nebo integrován v liště tvoří drtivou část naší nabídky.

Proč je naše osvětlení kuchyňské linky mimořádně kvalitní?

Naše technické oddělení navrhlo nejlepší dostupná řešení osvětlení pracovní desky kuchyně. Vybrali jsme vzájemně kompatibilní a technicky sladěné komponenty jako jsou:

  • LED profily a lišty - kompaktních rozměrů pro osvětlení kuchyně 
  • LED pásky - s vhodnou chromatičností pro osvětlení kuchyně
  • LED zdroje - s instalací do zásuvky, nebo vhodné pro uložení do nábytku
  • LED ovladače - s možností dálkového, dotykového nebo bezdotykového ovládání

Všechny nabízené komponenty jsou nabízeny v předpřipravených sadách, které přináší jednoduchost montáže a vysokou produktovou kvalitu. Používáme pouze komponenty renomovaných a světově respektovaných výrobců.

Osvětlení pod linku nebo světla nad kuchyňskou linku, jaký je mezi nimi rozdíl?

Odpověď je snadná. Žádný rozdíl mezi nimi není. Jedná se o totožné produkty se stejným funkčním významem. Vnímání prostoru a místa instalace podlinkového osvětlení je u každého zákazníka subjektivní.

4 položek celkem
kuchyn 45 16
od 1 465 Kč bez DPH
od 1 773 Kč
Kód: 45-16_2700K_1M_NO_KT_SA
MicrosoftTeams image (4)
od 1 494 Kč bez DPH
od 1 808 Kč
Kód: MICRO-PLUS_2700K_1M_NO_KT_SA
MicrosoftTeams image (4)
od 1 242 Kč bez DPH
od 1 503 Kč
Kód: MICRO-PLUS_2700K_1M_NO_ZT_SA
kuchyn 45 16
od 1 213 Kč bez DPH
od 1 468 Kč
Kód: 45-16_2700K_1M_NO_ZT_SA