Silicone flexible cover for LED strips PDS-4
Kód: SS-120-40Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED difuzory a krytky pro osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| značka: | LUX MINERS - Official Distributor |
| specifické funkce: | možnost ohýbání, možnost kroucení |
| šířka difuzoru: | 0-15 mm |
| nadstandardní délka: | 10 m |
| druh difuzoru: | flexibilní |
| rozměry (D x Š x V): | 12 x 12 x 4 mm |
| tolerance délky: | ±1% |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
