Bodové svítidlo TUBIC E14 do kolejnicového systému 3F | 230V
Kód: PDMVBOSPOTRM01-TRACK PDMVBOSPOTRM01-TRACK-L PDMVNSPOTRM04-TRACK PDMVNSPOTRM04-TRACK-L PDMTISSPOTRM03-TRACK PDMTISSPOTRM03-TRACK-L PDMOTSSPOTRM04-TRACK PDMOTSSPOTRM04-TRACK-L Zvolte variantuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Světla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| značka: | Creative Cables - Official Retail Partner |
| napájecí napětí: | AC | 230 V |
| třída krytí: | IP20 - interiérový (bez krytí) |
| dominantní barva: | černá, bílá, šedá, hnědá |
| upřesnění dominantní barvy: | barva bronzu, barva titanu |
| možnost stmívání: | ne |
| systém osvětlení: | Global Track |
| doporučené použití: | do obýváku, do chodby, do ložnice, do kanceláře |
| dominantní materiálová skladba: | kov |
| typ svítidla: | lustr |
| využitelnost v prostředí: | vnitřní (interiér) |
| vyzařovaný úhel světla: | nad 40° (široký) |
| způsob montáže: | svěšením ze stropu |
| způsob napájení: | na kabelový přívod 230V |
| CRI index: | CRI≥80 |
| druh svítidla: | kolejnicové |
| vstupní napětí: | 230V AC |
| krytí: | IP20 |
| maximální příkon: | 53 W |
| materiál: | kov |
| úhel svitu: | 45° |
| objímka: | E14 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Mosaic S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Lungo Dora P. Colletta n.113/9 - 10153 Torino (TO) |
| E-mail : | info@mosaicluce.com |
