Závěsný venkovní světelný řetěz STL5M | 10x1W | 2200K | IP65
Kód: 074020Doplňkové parametry
| Kategorie: | Světla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| značka: | T-LED |
| napájecí napětí: | AC | 230 V |
| třída krytí: | IP65 - vlhkuvzdorný |
| barevná teplota: | extra teplá bílá 1400 - 2500 K |
| dominantní barva: | černá |
| interiérový styl: | designový |
| možnost stmívání: | ne |
| světelný zdroj - patice: | E27 |
| doporučené použití: | do altánu / pergoly, na zahradu, na terasu / balkón |
| dominantní materiálová skladba: | plast |
| typ svítidla: | světelný řetěz |
| využitelnost v prostředí: | venkovní (exteriér) |
| vyzařovaný úhel světla: | nad 40° (široký) |
| způsob montáže: | svěšením ze stropu |
| způsob napájení: | na kabelový přívod 230V |
| způsob zavěšení: | kabelem |
| napájecí napětí: | 220-240V DC |
| krytí: | IP65 |
| maximální příkon: | 10W |
| objímka: | E27 |
| materiál objímky: | plast |
| životnost: | až 25 000 h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
