LED svítidlo KULO 33W do kolejnicového systému 3F | 230V
Kód: 105720 105721 105722 105723 105724 105725 Zvolte variantuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Světla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| značka: | T-LED |
| napájecí napětí: | AC | 230 V |
| třída krytí: | IP20 - interiérový (bez krytí) |
| dominantní barva: | černá, bílá |
| možnost stmívání: | ne |
| systém osvětlení: | Global Track |
| doporučené použití: | do obýváku, do chodby, do ložnice, do kanceláře |
| dominantní materiálová skladba: | kov |
| typ svítidla: | světlo |
| využitelnost v prostředí: | vnitřní (interiér) |
| vyzařovaný úhel světla: | kuželové do 40° (úzký) |
| způsob montáže: | přisazením k povrchu |
| způsob napájení: | na kabelový přívod 230V |
| specifický prvek/funkce: | nastavitelný kloub |
| CRI index: | CRI≥80 |
| druh svítidla: | kolejnicové |
| vstupní napětí: | 220-265V AC |
| krytí: | IP20 |
| příkon: | 33 W |
| rozměr stínidla (⌀): | 80 mm |
| materiál: | plast |
| životnost: | až 25 000 h |
| provozní teplota: | od -10 do +40°C |
| úhel svitu: | 36° |
| barevná teplota: | 3000 K | 4000 K | 6500 K |
| světelný tok: | 3100 lm/1m | 3200 lm/1m | 3300 lm/1m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
