Lineární nástěnná svítidla

Lineární nástěnná svítidla jsou neobvyklým designovým řešením interiérového nástěnného osvětlení. Umisťují se přímo na stěnu formou povrchové montáže. Do prostor přináší mimořádný vzhled, estetiku a zároveň očekávanou funkčnost. Specialitou našeho sortimentu mohou být lineární trubicová svítidla systému S14 v retro nebo vintage stylu.

linearni-led-svitidlalinearni-led-svitidlolinearni-svetloliniove-svetlo

Lineární světla na zeď nabízí při jejich výběru mnoho parametrů, které je třeba zvážit. Patří mezi ně například požadovaný výkon osvětlení, odolnost proti vodě a vlhkosti, nebo design nástěnné lineární lampy. Další důležité faktory jsou energetická účinnost, životnost a snadná údržba svítidla.

#showmore#

Pro jaký účel osvětlení se nástěnná lineární světla hodí?

Podlouhlé lampy na zeď jsou praktickým prvkem interiérového designu. Dokonale plní roli doplňkového, orientačního nebo dekorativního osvětlení. Interiérové lineární nástěnná světla využíváme v místnostech jako jsou chodby, obývací pokoje nebo ložnice. Skvělé jsou také pro konkrétní účely jako:

  • Osvětlení obrazu
  • Světlo nad zrcadlo

Jaké příslušenství je možné zakoupit pro nástěnné lampy?

Pro lineární nástěnná svítidla na zeď nabízíme možnost záměny nástěnné rozety nebo dalších komponent lampy. Především však pro nástěnné lampy využijete žárovky S14d, které vynikají designem, tvary a širokou nabídkou velikostí a tvarů.

Jedinečnost nástěnné lampy

Lineární svítidla na stěnu jsou hravé, technicky unikátní a nadčasové. Hodí jak do interiérů v retro stylu, tak i do moderních bytů. Mohou to být právě lampy na stěnu, které přinesou vašemu interiéru punc originality a luxusu. Nebojte se experimentovat a uvidíte, že naše nástěnné lampy si najdou originální místo i vašem interiéru.

3 položek celkem
KPLS14D2FLPBEUBRN01 L 01
+ další
Kód: KPLS14D2FLPBEUBRN01
APM483VBOS14D 1
od 1 578 Kč bez DPH
od 1 909 Kč
+ další
Kód: APM483VBOS14D