Lištové LED svítidlo TRITO PRO TRP150W 120° 60W
Kód: 105760Doplňkové parametry
| Kategorie: | Světla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| značka: | T-LED |
| napájecí napětí: | AC | 230 V |
| třída krytí: | IP20 - interiérový (bez krytí) |
| dominantní barva: | bílá |
| možnost stmívání: | ne |
| systém osvětlení: | Global Track |
| doporučené použití: | do obýváku, do chodby, do ložnice, do kanceláře |
| dominantní materiálová skladba: | kov |
| typ svítidla: | světlo |
| využitelnost v prostředí: | vnitřní (interiér) |
| vyzařovaný úhel světla: | nad 40° (široký) |
| způsob montáže: | přisazením k povrchu |
| způsob napájení: | na kabelový přívod 230V |
| CRI index: | CRI≥80 |
| druh svítidla: | kolejnicové |
| vstupní napětí: | 220-240V AC, 50-60HZ |
| krytí: | IP20 |
| příkon: | 60 W | 55W | 50W | 45W |
| materiál: | plast |
| životnost: | až 50 000 h |
| provozní teplota: | od -10 do +40°C |
| úhel svitu: | 120° |
| barevná teplota: | 3000 K | 4000 K | 5000 K |
| světelný tok: | 9930 lm | 10650 lm | 10180 lm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
