Luxusní lustry

Luxusní lustry jsou oblíbeným prvkem interiérového osvětlení. Jejich propracovaný design je dnes stále oblíbenější. Nejlepší současní designéři přináší v kolekci luxusních lustrů na trh unikátní produkty dokonalých tvarů, vzhledu z ušlechtilých materiálů. Výsledkem jsou luxusní lustry, které se hodí pro dekorativní osvětlení v interiéru nebo venkovních prostorech. Rozviňte svou fantazii a vyzkoušejte naše luxusní závěsná svítidla svítidla jedinečného vzhledu.

#ShowMore#

Jak vybrat závěsné luxusní lustry?

Luxusní lustry k zavěšení spadají do kategorie stropního osvětlení. Je tedy možné využít jejich luxusní design pro stejné potřeby jako u běžných stropních lustrů. Design luxusních lustrů je to co dělá svítidla mimořádnými. Samozřejmostí je také kvalitní tovární zpracování a použití materiálu jako kov, sklo, porcelán nebo keramika.

Pro jaký druh osvětlení se stropní luxusní lustry hodí?

Luxusní lustry jsou vhodné pro účely hlavního nebo dekorativního osvětlení. Výběr vhodného svítidla do vybraného prostoru záleží na mnoha faktorech. Lze však obecně říci že stropní závěsná svítidla luxusního vzhledu jsou vhodná pro hlavní nebo dekorativní osvětlení jako:

  • luxusní lustry do obýváku
  • luxusní lustry do ložnice
  • luxusní lustry do kuchyně

Dále mohou mít také široké využití v komerčních provozech jako jsou bary, restaurace, kavárny a další. Cílem stropního luxusní osvětlení je pozvednout celkový design a užitný komfort prostor, ve kterých jsou umístěna.

Jaké jsou technické parametry pro luxusní závěsná světla?

Lustry luxusního vzhledu se připojují pomocí stropní krytky k elektrickému vývodu. V naší nabídce naleznete jak luxusní lustry interiérové tak venkovní se zvýšenou třídou krytí IP. Venkovní luxusní lustry odolají všem běžným povětrnostním podmínkám.

Jaké jsou použité materiály a barvy pro stropní luxusní lustry?

Stropní lustry luxusní nabízíme v mnoha provedeních. Samozřejmostí jsou kovové, porcelánové nebo keramická stropní svítidla. Povrchová úprava může být buď lesklá, matná nebo třeba také ve formě kartáčovaného kovu. Nabídka barevných provedení luxusní lustru s kabelem a rozetou je rovněž pestrá. Od klasické černé, bílé po pastelové barvy nebo barvy kovu jako měď, mosaz nebo titan.

Jaké příslušenství je možné zakoupit?

Pro stropní luxusní lustry nabízíme žárovky E14 nebo E27 rozmanitých velikostí, designu, tvaru a funkcí. Stačí si jen vybrat. Pokud chcete vybraná svítidla dále vylepšit nabízíme celou řadu komponent pro výrobu osvětlení, ze které si jistě vyberete.

Jedinečnost kterou přináší luxusní lustry

Stropní luxusní lustry k zavěšení jsou produkcí italských mistrů světla. Kvalita kolekce luxusního osvětlení je mimořádná. Materiály při sestavování svítidle prošly důkladnou selekcí. Najděte našim jedinečným svítidlům prostor také ve vašem projektu.

6 položek celkem
PDMCRRM01DMBIA 01
od 1 568 Kč bez DPH
od 1 897 Kč
Kód: PDMCRRM01DMBIA
PDEBIEL0250SM01DDBIA 01
od 2 542 Kč bez DPH
od 3 076 Kč
Kód: PDENEEL0250SM04DDNER