Nástěnné svítidlo Spostaluce se 3 žárovkami Ghost
Kód: K3PL27L2FL83VBORC01-L K3PL27L2FL83VNRC04-L K3PL27L2FL83RASERM43-L K3PL27L2FL83OTSERM42-L Zvolte variantuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Světla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| značka: | Creative Cables - Official Retail Partner |
| napájecí napětí: | AC | 230 V |
| třída krytí: | IP44 - vlhkuvzdorný |
| barevná teplota: | extra teplá bílá 1400 - 2500 K |
| tvar: | kulatý |
| dominantní barva: | černá, bílá |
| interiérový styl: | designový, moderní |
| možnost stmívání: | ano |
| světelný zdroj - patice: | E27 |
| doporučené použití: | do kuchyně, do obýváku, do chodby, do altánu / pergoly, do ložnice, do koupelny |
| dominantní materiálová skladba: | termoplast |
| typ svítidla: | světlo, světelný řetěz |
| využitelnost v prostředí: | vnitřní (interiér), venkovní (exteriér) |
| vyzařovaný úhel světla: | nad 40° (široký) |
| způsob montáže: | přisazením k povrchu |
| příkon žárovky: | ≤ 20W |
| druh svítidla: | nástěnné |
| materiál: | termoplast |
| vstupní napětí: | 220 - 240 V |
| příkon: | 18 W |
| barevná teplota: | 2200 K |
| světelný tok: | 1500 lm |
| CRI index podání barev: | >90 |
| úhel svitu: | 360° |
| životnost: | až 20 000 h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Mosaic S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Lungo Dora P. Colletta n.113/9 - 10153 Torino (TO) |
| E-mail : | info@mosaicluce.com |
