2 položek celkem
PDPBIRM01 09
od 649,59 Kč bez DPH
od 786 Kč
Kód: PDPBIRM01
PDPBITM19 01
od 666,94 Kč bez DPH
od 807 Kč
Kód: PDPBITM19

Porcelánové lustry jsou oblíbenou součástí interiérového osvětlení již mnoho desítek let. Stropní světla a závěsné lampy vyrobené z kaolinové směsi přináší do interiéru nezaměnitelný styl a charakter. Kaolin je ušlechtilý materiál, který při výrobě vyžaduje dlouhé a pomalé zpracování formou vypalování. Proces výroby porcelánového lustru je kompletně ruční prací, která vzniká v toskánských řemeslných dílnách na jihu Itálie. Komponenty porcelánových závěsných svítidel vynikají mimořádně kvalitním zpracováním a materiály, které prošly důkladnou selekcí. Porcelánové lustry nabízí dokonalou eleganci v rozmanitých povrchových úpravách. Rovněž nabídka barev a kombinací materiálů je velmi pestrá. V nabídce naleznete porcelánové lustry v matných i lesklých pastelových barvách.

#ShowMore#

Jaké porcelánové lustry naleznete v naší nabídce?

Lustry vyrobené z kaolinové směsi dále rozdělujeme dle zvoleného materiálu a povrchové úpravy na:

  • venkovské lustry
  • lustry na chalupu

Všechny porcelánové lustry z naší nabídky jsou vyrobeny s maximálním důrazem na kvalitu zpracování. Jsou dílem Italských mistrů světla, proto je jejich design působivý a jedinečný.

Pro jaký druh osvětlení se porcelánové lustry hodí?

Porcelánové lustry jsou skvělou volbou pro hlavní nebo dekorativní osvětlení. Výběr vhodného svítidla do vybraného prostoru záleží na mnoha faktorech. Lze však obecně říci že porcelánové lustry jsou vhodné pro:

  • osvětlení chodby
  • osvětlení schodiště
  • osvětlení kuchyně
  • osvětlení jídelního stolu
  • osvětlení obývacího pokoje

Dále mohou mít také široké využití v komerčních provozech jako jsou bary, restaurace, kavárny a další. Účelem porcelánových svítidel je také pozvednout celkový design a užitný komfort prostor, ve kterých jsou umístěna.

Zajímá vás jak zapojit lustr na lanku?

Porcelánové lustry na lanku stejně jako mnoho dalších závěsných svítidel umožňují úpravu polohy svěšení lustru. Úprava polohy svěšení lustru se provádí ve stropní rozetě. Na stejném místě připojujeme rovněž porcelánové lustry k elektrickému kabelu.