Stropní přisazené bodovky

Stropní přisazené bodovky jsou typem osvětlení, které se připevňuje přímo na strop. Mají ohebný nebo polohovatelný mechanismus s jehož pomocí snadno zaměříte světlo na určité místo nebo plochu. Osvětlení bodovým světlem lze zaměřit na konkrétní objekty, architektonické prvky nebo dekorativní prvky v interiéru i venkovních prostorech.

22113-14_apm2tis2tbstisspottis-0322107-16_apm2r1094tbstisspottis-0322110-2_apm2re1023tbscrspotvbo-0322113-7_apm2vn2tbsbrspotvn-02

Přisazené bodovky ke stropu nabízí při výběru mnoho parametrů, které je třeba zvážit. Patří mezi ně například požadovaný výkon osvětlení nebo vzhled a osvětlovací parametry úzkého bodového světla. Další důležité faktory jsou energetická účinnost, životnost a snadná údržba svítidla.

#showmore#

Jaké výhody oproti běžným svítidlům nabízí stropní bodovky?

Přisazené stropní bodovky jsou praktickou volbou pro cílené osvětlení a přispívají k vytvoření příjemné a funkční atmosféry v různých typech prostorů. Mezi jejich hlavní výhody patří:

  • Flexibilita osvětlení - Díky možnosti nastavení a zaklonění žárovek umožňují přisazené bodovky přesné zaměření světla na požadované místo.
  • Kompaktní rozměry - Přisazené bodovky snadno začlení do různých interiérů a mohou přispět k modernímu a elegantnímu vzhledu prostoru.

Pro jaký druh osvětlení se stropní přisazené bodovky hodí nejvíce?

Účel a potřeby použití přisazených bodovek vždy závisí na individuálních potřebách, vkusu a požadavcích každého jednotlivého prostoru nebo projektu osvětlení. Můžeme však poskytnout pro správný výběr přisazených bodovek určitá doporučení.

Stropní přisazené bodovky se hodí pro různé druhy osvětlení v interiéru. Jejich koncentrované světlo umožňuje vytvářet různé efekty a cíleně osvětlovat určité oblasti. Z uvedených důvodů se využívají zejména jako:

  • Přisazené bodovky do kuchyně
  • Přisazená bodová světla do koupelny
  • Přisazená bodová světla do obýváku
  • Přisazená bodová světla do chodby
  • Osvětlení regálů, vitrín a výstavních prostorů

Stropní přisazené bodovky je také možné kombinovat různé druhy svítidel a osvětlovacích technik pro dosažení požadovaného osvětlení a atmosféry.

3 položek celkem