2 položek celkem
VT 7292 11
Akce
2 423 Kč –48 %
1 041,32 Kč bez DPH
1 260 Kč
Kód: SKU-3887
VT 7306 10
Akce
2 535 Kč –48 %
1 089,26 Kč bez DPH
1 318 Kč
Kód: SKU-3883

Skleněné lustry jsou oblíbenou součástí interiérového osvětlení již mnoho desítek let. Stropní světla a závěsné lampy vyrobené ze skla přináší do interiéru nezaměnitelný styl a charakter. Komponenty skleněných závěsných svítidel vynikají mimořádně kvalitním zpracováním a materiály, které prošly důkladnou selekcí. Skleněné lustry nabízí dokonalou eleganci v rozmanitých povrchových úpravách. Rovněž nabídka barev a kombinací materiálů je velmi pestrá. V nabídce naleznete skleněné lustry v čirých, matných nebo jantarových barvách skla.

#ShowMore#

Jaké skleněné lustry naleznete v naší nabídce?

Lustry vyrobené ze skla dále rozdělujeme dle zvoleného materiálu a povrchové úpravy na:

  • křišťálové lustry
  • tiffany lustry

Všechny skleněné lustry z naší nabídky jsou vyrobeny s maximálním důrazem na kvalitu zpracování. Jsou dílem Italských mistrů světla, proto je jejich design působivý a jedinečný.

Pro jaký druh osvětlení se skleněné lustry hodí?

Skleněné lustry jsou skvělou volbou pro hlavní nebo dekorativní osvětlení. Výběr vhodného svítidla do vybraného prostoru záleží na mnoha faktorech. Lze však obecně říci že skleněné lustry jsou vhodné pro:

  • osvětlení chodby
  • osvětlení schodiště
  • osvětlení kuchyně
  • osvětlení jídelního stolu
  • osvětlení obývacího pokoje

Dále mohou mít také široké využití v komerčních provozech jako jsou bary, restaurace, kavárny a další. Účelem skleněných svítidel je také pozvednout celkový design a užitný komfort prostor, ve kterých jsou umístěna.

Zajímá vás jak zapojit lustr na lanku?

Skleněné lustry na lanku stejně jako mnoho dalších závěsných svítidel umožňují úpravu polohy svěšení lustru. Úprava polohy svěšení lustru se provádí ve stropní rozetě. Na stejném místě připojujeme rovněž skleněné lustry k elektrickému kabelu.