Zápustná třífázová kolejnice SHINA-RE | 3x16A | 230V
Kód: 105675 105676 105660 105661 Zvolte variantuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Světelné systémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| značka: | T-LED |
| typ profilu / lišty: | montážní kolejnice |
| podkladový materiál pro montáž: | sádrokarton |
| napájecí napětí: | AC | 230 V |
| třída krytí: | IP20 - interiérový (bez krytí) |
| dominantní barva: | černá, bílá |
| systém osvětlení: | Global Track |
| využitelnost v prostředí: | vnitřní (interiér) |
| způsob montáže: | zapuštěním do povrchu |
| šířka: | 50,5 mm |
| výška: | 33 mm |
| vstupní napětí: | 230V AC |
| maximální proudové zatížení: | 3 x 16A |
| materiál: | hliník |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
