LXF
 
 
ONLINE platby:

Online, nejrychlejší platba Online platby VISA platba kartou VISA Visa spolupráce s LXF.CZ Neplaťte zbytečně nic navíc Levně, levněji LXF.CZ Zabezpečený online platby na e-shopu LXF.CZ LXF.CZ Luxifer CZ
 
 

Doprava do druhého dne spolupráce LXF.CZ GLS


Úvod » LED PÁSKY - RGB, RGBW a CCT » 24V - LED pásky RGB

24V - LED pásky RGB

Prodáváme kvalitní LED pásky s čipy Samsung, Epistar a Sanan. Dobře víme, že životnost LED pásku je klíčovou vlastností každého projektu osvětlení. LED pásky RGB na stejnosměrné napájení 24V patří mezi základní osvětlovací prvky všech možných instalací a montáží LED osvětlení. RGB LED pásky se hodí především pro dekorativní účely. Skvěle vyniknou tam kde potřebujete zvýraznit detail nebo design. Mohou sloužit také pro tématické osvětlení a osvětlovací scény. Sledujme nové trendy, které vyzkoušíme a zařazujeme do naší nabídky nabídky.  24V LED pásky jsou vhodné pro rozsáhlé iinstalace. Díky 24V docílíte polovičního proudu, to je vhodné z hlediska ovládácích prvků, průřezu použitých vodičů a další.   

LED pásky doporučujeme montovat do ALU LED profilů a to zejména z důvodu chlazení LED pásku a údržby. Prodloužíte tím životnost vašeho svítidla.  


Parametry
LED čip:

Cena 276 Kč

skladem