ALU profil KLUŚ MOD-KR-KOL

Kód: A02053A_1 A02053A_2 A02053A_3 Zvolte variantu
183 Kč / ks 366 Kč / ks 549 Kč / ks od 183 Kč / ks 151 Kč bez DPH 302 Kč bez DPH 454 Kč bez DPH od 151 Kč bez DPH
Na objednání (20+ dní) Na objednání (20+ dní) Na objednání (20+ dní) Zvolte variantu
Povrchová úprava
Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
21.5.2024 21.5.2024 21.5.2024 Zvolte variantu
 • Příslušenství: #tablink#difuzory#Difuzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážní komponenty## - je nutné zakoupit zvlášť
 • Montážní lišty pro výrobu liniového osvětlení stropu
 • Vhodné pro montáž formou vestavby do stropu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stropní montážní lišta KLUS MOD-KR-KOL je hliníkový LED profil vhodný k sestavení profesionálního LED svítidla do sádrokartonu. Jedná se o boční profil k vestavbě do sádrokartonového podhledu. Celá sestava profilů, která vede k výrobě kompletního svítidla se nazývá MOD-KOL-50 s LED profilem OMODO-50 nebo MOD-KOL-100 s LED profilem OMODO-100. Tato sestava slouží k výrobě vestavěného stropního lineárního osvětlení v sádrokartonu. Zabudované liniové svítidlo v sádrokartonu pomocí tohoto systému je charakteristické minimalistickým rámečkem okolo svítidla. LED profil MOD-KR-KOL je v povrchové úpravě anodizovaný hliník. Součástí dodávky je pouze hliníková LED lišta. Spojovací a další montážní příslušenství naleznete v #souv#souvisejícím zboží##.

LED profily a veškeré příslušenství od společnosti KLUSDESIGN je vyrobené v EU. KLUŚ = 100% kvalita, promyšlená řešení a splněná očekávání. LED svítidlo vyrobené z hliníkové LED lišty osazené LED páskem je moderní designové řešení osvětlení.

Montáž

Montáž sestavy profilů MOD-KOL-50 nebo MOD-KOL-100 je pro opravdové profíky v oboru. Doporučujeme ji svěřit firmě a neprovádět ji svépomocí. Systém se skládá z těchto součástí:

Montáž LED profilu MOD-KR-KOL začíná plánováním. Před samotnou stavbou sádrokartonového stropu nebo podhledu je třeba zabudování osvětlení vzít v potaz. Velmi obtížně jde profil MOD-KR-KOL zabudovat do již existujícího SDK stropu či podhledu. LED lišta MOD-KR-KOL má hloubku cca 26mm. Při využití běžných sádrokartonových desek o tloušťce 12,5mm dojde k tomu, že profil MOD-KR-KOL zasáhne do nosné hliníkové konstrukce. Proto je dobré uzpůsobit konstrukci rastru profilu MOD-KR-KOL dříve než je sádrokartonový strop vyroben. Problematiku zasahujícího LED profilu MOD-KR-KOL do do rastru lze řešit dvojím záklopem sádrokartonového stropu či podhledu. Práce se systémem MOD-KOL-50 nebo MOD-KOL-100 začíná složením rámu svítidla z bočního montážního profilu MOD-KR-KOL a montážního můstku MOD-MOS-50 nebo MOD-MOS-100. Pro samotné vložení rámu svítidla složeného do sádrokartonu je třeba předem vytvořit drážku. Do drážky se profil MOD-KR-KOL nainstaluje za pomocí tmelu pro sádrokartony. Následuje přelepení mřížkou nebo páskou pro sádrokartony, aby spoj mezi LED profilem a SDK deskou nepraskal. Poté se profil tmelí, brousí a maluje malbou. Konečnou fází je vložení osvětlovacího profilu OMODO-50 nebo OMODO-100. Velká výhoda celého systému MOD-KOL-50 nebo MOD-KOL-100 je v tom, že svítidlo může být osazeno LED pásky ve výrobní hale a na místo montáže může být dovezen sestavený komplet, který se vsadí do připraveného rámu v sádrokartonu. Pro spojení více hliníkových LED profilů do jedné linie využijete úhlové nebo rovné spojky. Ty se zavlečou do příslušné kolejnice na LED profilu a dotáhnou imbusovým klíčem.

#sluzby#

Vlastnosti

 • Boční montážní profil pro komplexní systém osvětlení MOD-KOL-50 nebo MOD-KOL-100
 • LED profil je vhodný pro světelné linie bez viditelných hran
 • Volitelné délky 1m, 2m a 3m
 • Hliníkový LED profil je vhodný pro osazení až sedmi LED pásků do celkového příkonu až 72W na 1 běžný metr. Jedná se o doporučení, které se může v závislosti na podmínkách použití LED profilu lišit.

Použití

 • Liniové LED stropní osvětlení v sádrokartonu
 • Lineární LED stropní osvětlení v sádrokartonovém podhledu
 • LED osvětlení sádrokartonových podhledů
 • LED osvětlení sádrokartonového stropu
 • LED liniové bezrámečkové systémy - zapuštěná svítidla bez rámečků
 • Světelné linky a linie v sádrokartonu

Technický výkres

Doplňkové parametry

Kategorie: ALU profily a montážní profily
Záruka: 2 roky
povrchová úprava: anodizované (eloxované)
barva: stříbrná
šířka profilu: 0-27 mm
typ montáže: vestavná
spojování profilů: ZM - malý zámek
délka profilu: 1 m, 2 m, 3 m
sku kód: A02053A
výška: 31,2 mm
šířka: 16,4 mm
tolerance délky: ±1%
doporučený max. výkon pro osazení LED pásků na 1m profilu: 72 W

video

video

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: