ALU profil KLUŚ MOD-KR-KOZE

Kód: A01772N_1 A01772N_2 A01772N_3 Zvolte variantu
136 Kč / ks 272 Kč / ks 408 Kč / ks od 136 Kč / ks 112 Kč bez DPH 225 Kč bez DPH 337 Kč bez DPH od 112 Kč bez DPH
Na objednání (20+ dní) Na objednání (20+ dní) Na objednání (20+ dní) Zvolte variantu
Povrchová úprava
Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
22.8.2024 22.8.2024 22.8.2024 Zvolte variantu
 • Příslušenství: #tablink#difuzory#Difuzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážní komponenty## - je nutné zakoupit zvlášť
 • Montážní lišty pro výrobu liniového osvětlení stropu
 • Vhodné pro bezrámečkovou montáž osvětlení do sádrokartonu
 • Vhodné pro montáž formou vestavby do stropu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stropní montážní lišta KLUS MOD-KR-KOZE je hliníkový LED profil vhodný k sestavení profesionálního LED svítidla do sádrokartonu. Jedná se o boční profil k vestavbě do sádrokartonového podhledu. Celá sestava profilů, která vede k výrobě kompletního svítidla se nazývá MOD-KOZE-50 s LED profilem OMODO-50 nebo MOD-KOZE-100 s LED profilem OMODO-100. Tato sestava slouží k výrobě vestavěného stropního lineárního osvětlení v sádrokartonu. Zabudované liniové svítidlo v sádrokartonu pomocí tohoto systému je zcela bez rámečkové. LED profil MOD-KR-KOZE je v povrchové úpravě neanodizovaný hliník. Součástí dodávky je pouze hliníková LED lišta. Spojovací a další montážní příslušenství naleznete v #souv#souvisejícím zboží##.

LED profily a veškeré příslušenství od společnosti KLUSDESIGN je vyrobené v EU. KLUŚ = 100% kvalita, promyšlená řešení a splněná očekávání. LED svítidlo vyrobené z hliníkové LED lišty osazené LED páskem je moderní designové řešení osvětlení.

Montáž

Montáž sestavy profilů MOD-KOZE-50 nebo MOD-KOZE-100 je pro opravdové profíky v oboru. Doporučujeme ji svěřit firmě a neprovádět ji svépomocí. Systém se skládá z těchto součástí:

Montáž LED profilu MOD-KR-KOZE začíná plánováním. Před samotnou stavbou sádrokartonového stropu nebo podhledu je třeba zabudování osvětlení vzít v potaz. Velmi obtížně jde profil MOD-KR-KOZE zabudovat do již existujícího SDK stropu či podhledu. LED lišta MOD-KR-KOZE má hloubku cca 26mm. Při využití běžných sádrokartonových desek o tloušťce 12,5mm dojde k tomu, že profil MOD-KR-KOZE zasáhne do nosné hliníkové konstrukce. Proto je dobré uzpůsobit konstrukci rastru profilu MOD-KR-KOZE dříve než je sádrokartonový strop vyroben. Problematiku zasahujícího LED profilu MOD-KR-KOZE do do rastru lze řešit dvojím záklopem sádrokartonového stropu či podhledu. Práce se systémem MOD-KOZE-50 nebo MOD-KOZE-100 začíná složením rámu svítidla z bočního montážního profilu MOD-KR-KOZE a montážního můstku MOD-MOS-50 nebo MOD-MOS-100. Pro samotné vložení rámu svítidla složeného do sádrokartonu je třeba předem vytvořit drážku. Do drážky se profil MOD-KR-KOZE nainstaluje za pomocí tmelu pro sádrokartony. Následuje přelepení mřížkou nebo páskou pro sádrokartony, aby spoj mezi LED profilem a SDK deskou nepraskal. Poté se profil tmelí, brousí a maluje malbou. Konečnou fází je vložení osvětlovacího profilu OMODO-50 nebo OMODO-100. Velká výhoda celého systému MOD-KOZE-50 nebo MOD-KOZE-100 je v tom, že svítidlo může být osazeno LED pásky ve výrobní hale a na místo montáže může být dovezen sestavený komplet, který se vsadí do připraveného rámu v sádrokartonu. Pro spojení více hliníkových LED profilů do jedné linie využijete úhlové nebo rovné spojky. Ty se zavlečou do příslušné kolejnice na LED profilu a dotáhnou imbusovým klíčem.

#sluzby#

Vlastnosti

 • Boční montážní profil pro komplexní systém osvětlení MOD-KOZE-50 nebo MOD-KOZE-100
 • LED profil je vhodný pro světelné linie bez viditelných hran
 • Volitelné délky 1m, 2m a 3m

Použití

 • Liniové LED stropní osvětlení v sádrokartonu
 • Lineární LED stropní osvětlení v sádrokartonovém podhledu
 • LED osvětlení sádrokartonových podhledů
 • LED osvětlení sádrokartonového stropu
 • LED liniové bezrámečkové systémy - zapuštěná svítidla bez rámečků
 • Světelné linky a linie v sádrokartonu

Technický výkres

Doplňkové parametry

Kategorie: ALU profily a montážní profily
Záruka: 2 roky
povrchová úprava: neanodizované (neeloxované)
barva: stříbrná
šířka profilu: 28 mm-56 mm
typ montáže: vestavná
spojování profilů: ZM - malý zámek
délka profilu: 1 m, 2 m, 3 m
sku kód: A01772N
výška: 31 mm
šířka: 31 mm
tolerance délky: ±1%

video

video

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: