1 položek celkem
objimka-na-zarovku-e27-KBC2701CGL-svetly-beton
177 Kč bez DPH
214 Kč
Kód: KBC2701CGL

Betonové objímky na žárovky jsou vyhledávaným prvkem osvětlení již od nepaměti. Patří mezi oblíbené komponenty pro výrobu svítidel z naší velmi široké nabídky s jejichž pomocí snadno vyrobíte jednoduchá svítidla nebo sestavy osvětlení. Aby mohla být vaše tvůrčí činnost při výrobě osvětlení rozmanitá, naleznete v naší nabídce také barevné betonové objímky na žárovky různých patic a tvarů.

#showmore#

Z jakého materiálu jsou betonové objímky vyrobeny?

Beton je oblíbený stavební materiál, který se v poslední době etabloval také jako dekorativní prvek při zařizování domů, bytů i komerčních prostor. Betonové objímky na žárovky se vyznačují porézním povrchem, který je charakteristický pro tento materiál i proces výroby. Každý kus betonové objímky proto může být zcela jedinečný a lehce odlišný od všech ostatních. Vnitřní elektronika a patice žárovky betonové objímky je vyrobena z plastu. Termoplastový materiál velmi dobře odolává zvýšené teplotě a má samozhášivé vlastnosti.

Jaké patice pro betonové objímky naleznete v nabídce?

Betonové objímky na žárovky nabízíme v nejrozšířenějších paticích E27 a E14. Přidáváme také upřesní a vysvětlení rozdílu.

  • Betonové objímky E27 jsou vybaveny šroubovacím závitem E27 o průměru průměru 27 mm, kterému se říká také „velký Edisonův závit“.
  • Oproti tomu betonové objímky E14 jsou opatřeny malým šroubovacím závitem s průměrem 14 mm, kterému se pro jeho rozměry říká „miňonka“

Jaké vlastnosti dále mohou mít betonové objímky na žárovky?

Betonové objímky E27 a E14 nabízí také další funkce a vlastnosti. V naší nabídce naleznete zejména betonové objímky žárovky s úchytem pro stínidlo, nebo betonové objímky na žárovky s vypínačem. Ten může být buď tahový nebo kolébkový.