Betonové objímky na žárovky

Betonové objímky na žárovky poskytují unikátní kombinaci industriálního vzhledu a odolnosti. Použitá cementová směs pro žárovkové betonové objímky může mít hladkou nebo hrubou finální strukturu. Betonové objímky  navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny LED žárovky z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

Objímky žárovek ze betonu patří mezi oblíbené komponenty pro výrobu svítidel s jejichž pomocí snadno vyrobíte jednoduchá svítidla nebo celé sestavy osvětlení. Aby mohla být vaše tvůrčí činnost při výrobě osvětlení rozmanitá, naleznete v naší nabídce také barevné betonové objímky na žárovky různých patic a tvarů. Betonové objímky žárovek mohou nabízet různé designové styly podle estetických preferencí a potřeb prostoru. Oblíbené jsou zejména industriální objímky na žárovky, které jsou vyrobeny převážně z cementové směsi a reprezentují charakteristický architektonický styl a design.

#showmore#

Z jakého materiálu jsou betonové objímky vyrobeny?

Betonové objímky na žárovky jsou vyrobeny ruční a řemeslnou prací z cementové směsi. Výsledný produkt je doplněn o komponenty z thermoplastu. Cementový materiál jim dodává mimořádný vzhled ve industriálním nebo minimalistickém stylu. Jednoduše betonové objímky pro žárovky jsou vhodné pro ty, kteří hledají kombinaci moderní estetiky, odolnosti a minimalismu nebo špetky industrialismu.

Jaké typy závitů pro betonové objímky naleznete v nabídce?

Naši nabídku reprezentují betonové E27 objímky, které jsou vybaveny šroubovacím závitem E27 o průměru průměru 27 mm, kterému se říká také „velký Edisonův závit“. Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek.

1 položek celkem
objimka-na-zarovku-e27-KBC2701CGL-svetly-beton
177 Kč bez DPH
214 Kč
Kód: KBC2701CGL