LED difuzory mikroprizmatické

Mikroprizmatické LED difuzory jsou vysoce kvalitní plastové krytky pro LED profily se speciálními optickými vlastnostmi. Jejich hlavní úlohou je v oblasti osvětlení je vysoká propustnost světla a nízký efekt oslnění při pohledu do svítidla. LED difuzory mikroprizmatické splňují UGR < 19. Využití najdou především v profi kancelářských, komerčních, nebo nemocničních objektech. Mikroprizmatické difuzory pro LED pásky namontované v hliníkovém profilu mají také funkční význam. Skvěle chrání zdroj světla proti vlhkosti, prachu a v některých případech také proti vodě. LED difuzory KLUŚ jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího polykarbonátu a splňují nejnáročnější požadavky na funkčnost a design. Samozřejmostí je tvarová stálost, zvýšená odolnost proti mechanickému poškození a UV záření.

4 položek celkem
Prizmatický LED difuzor KLUŚ HSP-33
549 Kč bez DPH
664 Kč
+ další
Kód: B17057M_1.5
Prizmatický LED difuzor KLUŚ HSP-49
od 254 Kč bez DPH
od 307 Kč
+ další
Kód: B17058M_1
Prizmatický LED difuzor KLUŚ HSP-90
1 061 Kč bez DPH
1 284 Kč
+ další
Kód: B17166M_1.5
HS 22 17011M 02
od 160 Kč bez DPH
od 194 Kč
+ další
Kód: B17011M_1

Jaké jsou charakteristické vlastnosti pro mikroprizmatické LED difuzory?

LED difuzory mikroprizmatické splňují profesionální požadavky na osvětlení. Propustnost světla prizmatických difuzorů bývá 80-90%.  LED pásky v kombinaci s mikroprizmatickými difuzory dokáží ve vhodné kombinaci zcela eliminovat efekt viditelných bodů LED diod. V naší nabídce naleznete různé modely mléčných difuzorů s rozdílnými vlastnostmi. Zmíníme alespoň některé:

  • Difuzory JUN - zvýšená odolnost proti UV záření, UGR < 19, umožňuje svítidlům splňovat EN12464, technologie JUNGBECKER
  • Difuzory SZER - oboustranná odolnost proti UV záření, hrubší prizmatická struktura
  • Difuzory PRS -  UGR < 19

Mikroprizmatické difuzory a krytky LED pásku je možné zakoupit v následujících délkách:

  • 1m
  • 2m
  • 3m
  • 6m
  • 10m

Mikroprizmatické nebo prizmatické LED difuzory, je mezi nimi nějaký rozdíl?

Odpověď je jednoduchá. Rozdíl mezi nimi není žádný. Jedná se pouze o názvosloví, které každý technik, nebo pokročilý laik používá jiným způsobem. MMikrotpruzmatické nebo prizmatické difuzory jsou totožné produkty, stejných světelných a optických vlastností.

Jaké příslušenství je možné pro mikroprizmatický LED difusor dokoupit?

Jedná se zejména o široký sortiment LED profilů a případně také záslepek pro LED profil.