LXF
 
 
ONLINE platby:

Online, nejrychlejší platba Online platby VISA platba kartou VISA Visa spolupráce s LXF.CZ Neplaťte zbytečně nic navíc Levně, levněji LXF.CZ Zabezpečený online platby na e-shopu LXF.CZ LXF.CZ Luxifer CZ
 
 

Doprava do druhého dne spolupráce LXF.CZ GLS


Co je DMX?

Co je technologie DMX? DMX (Digital Multiplex) je digitální komunikační protokol, který se mimo jiné používá pro řízení LED osvětlení. LED ovladače s protokolem DMX  jsou ideální pro přesné řízení LED osvětlení v reálném čase. V minulosti se tato technologie využívala především v oblasti divadelních a živých představení. V současné době proniká do přesného řízení LED osvětlení a to zejména v takzvaných inteligentních domácnostech.

DMX může současně řídit až 512 osvětlovacích okruhů při rychlosti přenosu dat 250 kilobytů za sekundu. To znamená, že protokol dokáže bezchybně zvládat scénáře s vysokým počtem světelných bodů RGB a dynamickými rychlými změna barev. Pro takové náročné aplikace je DMX vždy nejlepší volbou. 

DMX je zavedený profesionální protokol pro řízení dynamického barevného (RGB) a bílého osvětlení. Díky své univerzálnosti nyní nachází uplatnění také v celé řadě dalších oblastí. V našem e-schopu Lxf.cz nabízíme celou řadu výrobků, jako jsou LED ovladače pro LED osvětlení a zesilovače signálu, jež zajišťují profesionální řízení osvětlení přes protokol DMX.

 

 Vlastnosti DMX

  • Stabilní rychlá komunikace
  • Jednoduchý systém nastavení
  • Jednoduchá změna nastavení

 

Použití DMX

  • Zapojení maximálně 512 osvětlovacích okruhů

 

Co použití DMX umožňuje?

  • Snadné plánovaní rozsáhlých LED osvětlení
  • Při realizaci celkově menší počet komponent
  • Rychlou a jednoduchou instalaci
  • Synchronizace změny světelných scén

 

Příklad schéma zapojeni DMX

 

V případě jakýchkoliv dotazů k technologii DMX a využití technologie DMX ve vašich realizacích LED osvětlení nás neváhejte kontaktovat. Velmi rádi vám poradíme, případně i provedeme celou realizaci LED osvětlení dle vašich představ.