ALU profil KLUŚ BOX

Kód: A18009A_1 A18009A_2 A18009A_3 Zvolte variantu
1 001 Kč / ks 2 002 Kč / ks 3 003 Kč / ks od 1 001 Kč / ks 827 Kč bez DPH 1 655 Kč bez DPH 2 482 Kč bez DPH od 827 Kč bez DPH
Ihned k odeslání Na cestě (3 - 5 dní) Ihned k odeslání Zvolte variantu
Povrchová úprava
Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
23.7.2024 1.8.2024 23.7.2024 Zvolte variantu
  • Montážní ALU profil pro výrobu osvětlení
  • Prostor pro umístění LED zdroje v dutině profilu
  • Prostor pro vedení kabelů skrytě uvnitř profilu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hliníkový profil KLUS BOX je navržen pro uložení trafa k napájení LED pásků. Uložení LED zdroje do hliníkového profilu, řeší následující situace. V prvé řadě jde o design. Elektrické propojení vstupního napětí 230V pro LED zdroje a výstupního napětí z LED zdroje pro ledkový pásek je provedeno skrytě, uvnitř hliníkového profilu. Propojení napájecích kabelů uvnitř hliníkového profilu BOX zajišťuje také vetší bezpečnost proti náhodnému dotyku napájecích kabelů, nebo proti neodborné manipulaci s LED zdrojem. Toto řešení se používá při instalacích osvětlení v nábytku, šatních a kuchyňských skříních. Dále je profil BOX vhodný k výrobě stropních svítidel. Na stropě opět slouží k zakrytí LED zdroje pro redukci napětí 230V na 12V-24V pro ledkový pásek. Do profilu BOX je možné vložit zdroje značky MEANWELL řady LPV od 18W do 150W. Instalace zdroje do profilu je velmi snadná. Jednoduše se LED zdroj do profilu vsune. ALU profil je v povrchové úpravě eloxovaný - anodizovaný hliník. Anodizovaná varianta profilu, znamená kvalitnější provedení odolnější proti poškrábání a povětrnostním vlivům. Součástí dodávky je pouze hliníková LED lišta. Koncovky a další montážní příslušenství naleznete v #souv#souvisejícím zboží##.

ALU LED profily a veškeré příslušenství od společnosti KLUSDESIGN je vyrobené v EU. KLUŚ = 100% kvalita, promyšlená řešení a splněná očekávání. LED svítidlo vyrobené z hliníkové LED lišty osazené LED páskem je moderní designové řešení osvětlení.

Montáž

Hliníkový LED profil BOX je vhodný zejména pro umístění LED zdroje. Zpravidla se montuje ke stropu pomocí běžně dostupného kotvícího materiálu. Postup je v tomto případě následující. Vypočítáme příkon našeho LED osvětlení. Zvolíme vhodný výkon a velikost LED zdroje. Dle velikosti LED zdroje určíme délku a velikost profilu BOX. Při tomto plánování berte v potaz, že LED zdroj je třeba v profilu BOX elektricky zapojit a propojit. Tedy dbejte na dostatečnou rezervu pro kabelové propojení. ALU LED profil BOX se skládá ze dvou částí. Montážní lišta se kotví k povrchu pomocí postupu otvor, hmoždinka, šroub. Jakmile je montážní lišta připevněna profil BOX se na ni nasazuje vtlačením. Ze strany se do profilu následně zasunou duté plastové pruty. Ty slouží ke zpevnění obou částí a jsou Součástí dodávky. Do dutiny následně zasunete také záslepku. Tím je montáž profilu BOX k povrchu dokončena.

#sluzby#

Vlastnosti

  • Rozměry pro instalaci zdrojů MEANWELL LPV do 150W
  • Unikátní způsob uložení zdroje LED osvětlení
  • Lehce proveditelný servis LED zdroje - v případě potřeby
  • Volitelné délky 1m, 2m a 3m

Použití

  • K výrobě stropních LED svítidel
  • K estetickému uložení zdroje bez viditelné elektroinstalace

Technický výkres

Doplňkové parametry

Kategorie: ALU profily a montážní profily
Záruka: 2 roky
povrchová úprava: anodizované (eloxované)
barva: stříbrná
šířka profilu: 28 mm-56 mm
typ montáže: povrchová, zavěšením
možné IP svítidla: IP20
specifické funkce: s prostorem pro LED zdroj
tvar LED svítidla: obdélníkový
délka profilu: 1 m, 2 m, 3 m
sku kód: A18009A
výška: 72 mm
šířka: 50 mm
tolerance délky: ±1%
prostor pro LED zdroj (trafo): ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: