Záslepka KLUŚ JAZ-DUO-N-Fl-6,5 napájecí s otvorem - 42643

Kód: 42643
311 Kč / ks 257,02 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

prodejce KLUS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záslepka KLUS JAZ-DUO-N-Fl-6,5 v šedé barvě je estetický prvek, který slouží zakončení a zavěšení LED lišty. Na bocích záslepky jsou očka, které slouží k zavěšení LED profilu. Ke svěšení LED profilu použijte závěsná ocelová lanka, ocelové tyčky a další příslušenství, které naleznete v souvisejícím zboží. Tato koncovka může sloužit také k napájení LED pásku umístěného uvnitř svítidla. Pro případ napájení je na boku záslepky předpřipraven otvor sloužící k protažení napájecího kabelu do LED profilu. Přívodním kabelem prochází do svítidla vodič o polaritě "+" a polaritě "-". Použití záslepky pro LED profil doporučujeme. Koncovka zvyšuje třídu krytí svítidla. Vyrobené LED svítidlo je odolné proti prachu vlhku a dalším vlivům. Uzavření profilu záslepkou má také funkční význam. Světlo díky záslepkám neprochází skrze boky mimo LED lištu. Tato koncovka je kompatibilní pouze pro LED profily KLUŚ, které naleznete v sekci souvisejícího zboží. Montážní prvek je vyroben z kvalitního PVC odlitku. Do LED profilu perfektně pasuje.

Kvalita záslepek a montážního příslušenství KLUŚ je skvělá. Usnadní celkovou práci s výrobou osvětlení z LED lišty a ledkové pásky. 

Montáž

Montáž záslepky KLUS JAZ-DUO-N-Fl-6,5 je velmi snadná. Na profil se záslepka nasadí z boku a jednoduše natlačí do LED profilu. Následně záslepku připevníte k LED liště zašroubováním přiložených šroubků. Tím je montáž dokončena. Případné napájení LED pásku doporučujeme provádět pájením.

Montáž zvládne

 width=

Úroveň obtížnosti montáže

Vlastnosti

  • Kvalitní zpracování záslepky
  • Zvyšuje třídu krytí vyrobeného LED svítidla
  • Má vstup pro kulatý napájecí kabel o průměru 6,5mm
  • Přivádí napájecí napětí pro LED pásky 12V nebo 24V

Použití

  • Estetické zakončení pro LED profily
  • Pro napájení ledkové pásky uvnitř LED lišty

Doplňkové parametry

Kategorie: Záslepky - plastové a kovové s napájením
Záruka: 2 roky
výrobce: KLUŚ
sku kód: 42643
barva: šedá

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: