LED profil KLUŚ NISA-KON neanodizovaný - 18027

Kód: 18027-1 18027-2 Zvolte variantu
384 Kč / ks 768 Kč / ks od 384 Kč / ks 317 Kč bez DPH 635 Kč bez DPH od 317 Kč bez DPH
Na objednání (20+ dní) Skladem (> 5 ks) Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
18.11.2021 21.10.2021 Zvolte variantu

distributor KLUS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

LED lišta pro LED pásek KLUS NISA-KON slouží pro nepřímé osvětlení stropu nebo podhledu ze sádrokartonu. LED profil je navržen pro vložení do niky, kapsy, či chcete-li přesahu sádrokartonového podhledu. Nepřímé osvětlení v podhledu je v souvislosti s výrobou osvětlení z ALU LED profilů a LED pásků velmi oblíbené. LED profil NISA-KON umožňuje směrovat světelný tok osazeného LED pásku v profilu kolmo ke stěně. LED profil pro nepřímé osvětlení stropu je vhodný pro ambientní osvětlení, které dotváří atmosféru interiéru. Povrchová úprava LED profilu NISA-KON je neeloxovaný - neanodizovaný hliník. Profil je vhodný pro instalaci jednoho LED pásku o šířce max. 10mm. Součástí dodávky je pouze hliníková LED lišta. LED difuzor, koncovky a další montážní příslušenství naleznete v souvisejícím zboží.

Stropní lišta pro nepřímé osvětlení a veškeré příslušenství od společnosti KLUSDESIGN je vyrobené v EU. KLUŚ = 100% kvalita, promyšlená řešení a splněná očekávání. LED svítidlo vyrobené z hliníkové LED lišty osazené LED páskem je moderní designové řešení osvětlení.

Montáž

Montáž LED profilu NISA-KON zpravidla probíhá do předem připravené niky, kapsy, či chcete-li přesahu sádrokartonového podhledu. Lišta na LED pásek KLUS NISA-KON neanodizovaná je sada dvou architektonických profilů určených k LED osvětlení sádrokartonových stropů a podhledů. LED profil NISA-KON je složen z montážní lišty TENIKON a profilu pro montáž LED pásku - ONISA. Složení dvou profilů je výhodné při samotné montáži. Montážní profil TENIKON se do sádrokartonové kapsy montuje při stavbě sádrokartonového stropu a to prošroubováním sádrokartonové desky a LED profilu. Osvětlovací hliníkový LED profil ONISA s osazeným LED páskem se do montážního vsadí po všech dokončovacích pracích na sádrokartonu. Zpevnění obou profilů probíhá pomocí silikonové gumy, která je součástí dodávky. Gumka se vmáčkne do drážky mezi oba profily, tím dojde ke zpevnění. Pro spojení více hliníkových LED profilů do jedné linie využijete úhlové nebo rovné spojky. Ty se zavlečou do příslušné kolejnice na LED profilu a dotáhnou imbusovým klíčem. Sestavení LED svítidla z hlinkového profilu NISA-KON je snadné. Záslepky se nasazují ze strany. LED difuzor se do profilu vmáčkne. LED pásek je opatřen oboustrannou lepící páskou a do LED lišty se jednoduše nalepí. Napojení LED pásku a příslušných napájecích kabelů doporučujeme provádět pájením.

Montáž zvládne

 width=

Úroveň obtížnosti montáže
Profesionální montáž vám zajistí naši technici

Vlastnosti

  • Speciálně navržený ALU LED profil pro osvětlení sádrokartonu
  • V případě potřeby jednoduchý servis vašeho LED osvětlení
  • Volitelné délky 1m, 2m a 3m

Použití

  • LED osvětlení sádrokartonových podhledů
  • LED osvětlení sádrokartonových stropů
  • Nepřímé LED osvětlení sádrokartonového strupu nebo podhledu

Technický výkres

lišta na LED profil KLUS NISA-KOM neanodizovaný rys

Doplňkové parametry

Kategorie: LED profily do sádrokartonu
Záruka: 2 roky
povrchová úprava: neanodizovaná
počet LED pásků: 1
spojování profilů: malý zámek - ZM
šířka profilu: do 40 mm
výška profilu: do 40 mm
výrobce: KLUŚ
sku kód: 18027
barva: stříbrná - neanodizovaná
výška: 32 mm
šířka: 32 mm
tolerance délky: ±1%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: